Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túllépni a megcsaláson:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túllépni a megcsaláson: hogyan? Elméletben rendben, de gyakorlatban?

Figyelt kérdés

12 éve vagyok házas, 3 gyerekünk van. A férjem egy külföldi munkaút alatt megcsalt. Egy éjszaka volt, nem megy oda többet dolgozni, nem fognak többet találkozni. Az eszemmel úgy gondolom, hogy ez nem ér annyit, hogy felrúgjam a házasságunkat, de nagyon nehéz újra bíznom benne. Ha elmegy a barátaival valahová, nem tudok nyugodt lenni.


Nagyon megbánta, mindent megtesz, hogy együtt maradjunk, de nem tudom, hogyan tudnék újra bízni benne.


2014. szept. 7. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre nehez mit irni szerintem aki egyszer csal az utanna tobbszor is. De nagy valoszinuseggel a gyerekek miatt nem fog elmenni.
2014. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
22%
Csald meg te is, és akkor fifti-fifti.
2014. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%

A férjed viselkedésén sok múlik. Ha felfogja és átérzi mekkora fájdalmat okozott neked, ha megbánta, akkor nyilván neked is könnyebb a következő lépés. Szerintem beszélgessetek, nosztalgiázzatok sokat, hogy újra meglegyen az összhang, az intimitás köztetek. Kettesben programok, kirándulás a jó levegőn, helyretenni a dolgokat.

Egyébként meg minden fejben dől el. A boldogságod is benned születik meg. Ha elhatározod, hogy megbocsájtod a bakiját, akkor is meg fogod tenni. Ha elhatározod, hogy minden visszaáll a régibe és mindkettőtöknek ez lesz a jó, akkor így is lesz. Hiszen a fájdalom, a bizalmatlanság benned van. Neked kell kiűznöd a fejedből, a szívedből (ha szeretnéd).

2014. szept. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magától mondta el, vagy lebukott?
2014. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondják, mindenki megérdemel még egy esélyt, de ennek csak akkor van értelme, ha szemet tudsz hunyni az esemény felett, és pont annyira tudsz benne bízni, mint előtte. Ha nem így van, úgyis tönkre megy a kapcsolat. Sajnos én nem vagyok ez a típus, a mi esetünkben békés válás lenne a dologból.
2014. szept. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"nem megy oda többet dolgozni, nem fognak többet találkozni"


Akkor majd megy máshova, és találkozik mással. A gyerekek miatt én sem hagynám el, de kiirtana belőlem minden érzést ezek után.

2014. szept. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak akkor lehet túllépni, ha a férjed megbánta, bocsánatot kért és elégtételt ajánlott fel. Elégtétel alatt azt értem, mire lenne neked szükséged ahhoz, hogy meg tudj bocsátani?
2014. szept. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!