Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Mert férjem szerint igen. Dióhéjban. Neki az az elmélete, hogy a konyha a nő dolga (ugyanúgy dolgozom, mint ő) oké, a főzés mosogatás takarítás az enyém. De ha kérek egy rohadt csésze kávét, hogy csináljon nekem akkor az a válasza, hogy nem fog kiszolgálni és ezt felejtsem el. De ha ő kér bármit, süssek sütit a kedvéért, főzzek meg ezt azt, akkor az nem kiszolgálás? Ennyit nem kérhetek viszont? Annyira szrul esik, mert úgy csinál, mintha én grófnőnek képzelném magam, pedig egy minimum gesztust én is elvárnék...és ez igazán nem sok!
2013. szept. 1. 10:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nincs rendben. Neki is elmondtad ezeket? A házasságotok előtt is ilyen volt?
2013. szept. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs rendben!

Próbálj leülni a férjeddel, és beszéljétek meg ezt.

2013. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy elmondtam. Nem, a házasság előtt pl ágyba hozta a reggelit. Tipikus példája annak, hogy az esküvői szertartás után, már nincs miért törnie magát...
2013. szept. 1. 10:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs rendben.

Nekem hoz kávét, ha kérek. Persze csak ha nem felejti el, mire kiér a konyhába :D

2013. szept. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az egy dolog, hogy magától nem jut eszébe. De ha kifejezetten kérek, akkor is elutasító és nekem ez nagyon nem tetszik. Csak azt csinálja ami neki jó...amit én kérek az nulla, oldjam meg.
2013. szept. 1. 10:58
 6/16 anonim ***** válasza:
3%

Talán olyan családban nőtt fel, ahol ez volt a normalis. A no viszi a háztartást es kiszolgálója a férjet, a gyerekeket, a ferfi pedig keresi a pénzt es irányít.

Számomra is ez a normalis. Mondjuk nekem nem esik nehezemre es nem is dolgozom. Ha nem tetszene igy, vagy dolgoznék, biztosan leülnék vele es elmondanám, hogy mi a problémám.

Azzal sokra nem mész, ha itt mindenki neked ad igazat a ferjedet meg le hordják mindennek. Attól változik valami?

2013. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rendben. Hány éve vagytok házasok?

A házasság önmagában nem elég indok, hogy valaki ekkorát változzon. Lehet, előtte is ilyen volt a felfogása, csak nagyon igyekezett ezt titkolni.

Ha valaki alapból olyan, hogy a házi munkától nem esik le a korona a fejéről, az szertartás után is olyan marad.

A férjemmel 20 év házasság után is beosztjuk a házimunkát, nem szolgáltatja ki magát, és ha kérek tőle valamit, szívasen megcsinálja.

2013. szept. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nincs ez jol. De ki kell deritened az okat valoban, a megoldas csak azutan johet. En drukkolok Neked!
2013. szept. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Kedves 6-os válaszoló!


Abban igazad lehet, hogy talán ezt látta, mivel az anyukája háztartásbeli volt és otthon volt apuka meg dolgozott.

Arról nincs szó, hogy ne csinálnám meg szívesen, mivel azért lettem a felesége, mert szeretem és a háztartás sem probléma. A gondom csak az, hogy valami kis gesztust, egy apró kedvességet talán én is elvárhatnék tőle, nem azért mert kötelező, hanem csak úgy.

Egyébként mint írtam, én is dolgozom ugyanannyi órában mint ő, ez elkerülte szíves figyelmed.

2013. szept. 1. 11:27
 10/16 anonim ***** válasza:
37%

Na akkor olvasd el mégegyszer a válaszomat, kiemelném a lényeges részt: "Ha nem tetszene igy, vagy dolgoznék, biztosan leülnék vele es elmondanám, hogy mi a problémám."


Miért nem vele beszélsz ahelyett, hogy itt mergelodsz? Ettől nem fog változni semmi.

2013. szept. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!