Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek ez így rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez így rendben van?

Figyelt kérdés
Mert férjem szerint igen. Dióhéjban. Neki az az elmélete, hogy a konyha a nő dolga (ugyanúgy dolgozom, mint ő) oké, a főzés mosogatás takarítás az enyém. De ha kérek egy rohadt csésze kávét, hogy csináljon nekem akkor az a válasza, hogy nem fog kiszolgálni és ezt felejtsem el. De ha ő kér bármit, süssek sütit a kedvéért, főzzek meg ezt azt, akkor az nem kiszolgálás? Ennyit nem kérhetek viszont? Annyira szrul esik, mert úgy csinál, mintha én grófnőnek képzelném magam, pedig egy minimum gesztust én is elvárnék...és ez igazán nem sok!
2013. szept. 1. 10:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha kér valamit, kedvesen annyit mondj, hogy nem fogod kiszolgálni, és ezt felejtse el. Másból egyszerűen nem fog érteni, hiába rágod a szád. Az én férjem is elkezdte egy darabig, hogy a háztartás női munka, ő nem fog porszívózni meg mosogatni, na innentől kezdve egy személyre főztem, csak a saját ruhámat mostam ki és vasaltam, ha szóvá tette annyit mondtam, hogy vagy megcsinálja magának vagy mehet, amerre lát. Megcsinálta.
2013. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy ezt kéne csinálnom, idáig ugrottam ha kért valamit. Köszönöm a válaszokat, kíváncsi voltam másnál hogy van ez.
2013. szept. 1. 11:41
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy oké, megcsinálod ezeket, de akkor nem fogsz dolgozni, és legyen már annyira férfi, hogy hazahozza a te megkeresett pénzedet is.


Én otthagynám a p...csába az ilyen idiótát.

2013. szept. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, és eszembe nem jutna háztartási biorobotot csinálni egy nőből csak azért, mert megette az esküvői tortánk felét. (Meg másért sem.) Igaz, ágyba sem viszem a reggelit (vagyis néha de, csak ő is hozza néha). (Tehát nincs seggnyalás házasság előtt, és taposás házasság után. Van böfögés első randin, és van vörös rózsa 10 év kapcsolat után is. :) Meg van mosogatás, porszívózás, vasalás (ez utóbbit ki nem adnám a kezem közül), mosás stb.) Több jó ötlet is született, szerintem először beszélj vele. Normálisan, emberi hangon, nem számonkérőn mondd el, hogy a házasság előtt nem így volt és kérdezd meg tőle, hogy mi változott. Ha nem használ, jöhet az egy személyre főzök-mosok. Ha ez sem, sajnos a legjobban teszed, ha még az előtt elválsz, hogy gyereketek születne. (Bár az én nézetem szerint már a megbeszélés hatástalansága után válás jön, mert aki csak abból ért, hogy megtáncoltatják rajta a furkósbotot, azzal nem érdemes foglalkozni, együtt élni meg pláne nem.)
2013. szept. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mindenki főzzön-mosson-takarítson saját magára, és ennyi.
2013. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs rendjén.
2013. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!