Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt még olyan, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt még olyan, akinek a férje mereven elzárkózik attól, hogy bölcsőébe menjen a gyereke? Hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés

Az én férjem hallani se akar róla. Szerinte maradjak itthon, és gondozzam én. Szívesen vagyok vele, szeretem imádom, de vissza szeretnék menni dolgozni 2 éves kora után. A terhesség alatt is itthon voltam, veszélyeztetettként, most már másfél éves, tehát kb. 2 éve nem dolgozom. Borzasztóan hiányzik a munka, a felnőtt társaság, magányos vagyok..... A pénz is jól jönne. 4-6 órás munkát keresnék, még csak nemis egész nap lenne a bölcsődében. Nem hiszem, hogy egy 2 évesnek rosszat tennék, ha délelőttönként dolgoznék.

Mi a véleményetek?


2014. szept. 1. 14:56
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Megcáfolnám, hogy nem kell a gyerektársaság ekkora gyereknek. Mint írtam a fiam csanás és már reggel a társai nevét emlegeti, hogy várják (ma reggel is közölte, hogy "vár Oli"), ahogy bemegy, megy oda a többiekhez, játszanak, ölelgeti őket és akkora fejlődésen ment át, mióta odajár, hogy csak nézünk. Pedig mi is játszottunk itthon, beszéltem hozzá, foglalkoztam vele, mégis hatalmas a változás, mióta jár.
2014. szept. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!

Szerintem nálatok a családi napközi, magánbölcsi a megoldás. Ott kevesen vannak a gyerekek, és mivel fizetsz érte, szó szerint a fenekét kinyalják a szülőknek.

2014. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is azt mondom, hogy ha nem érzed már jól magad otthon, akkor ne legyél otthon. A férjednek magyarázd el, hogy márpedig te nem bírsz tovább otthon ülni a gyerekkel, és vagy ő megy gyesre, vagy bölcsibe adjátok a gyereket, vagy elmegy a nagyi/nagypapa gyesre, csak mehess végre dolgozni. Nálunk is ez volt, csak a férjem kerek perec kijelentette, hogy ő nem megy gyesre, de a gyerek se menjen bölcsibe. Nem vagyok rá büszke, de úgy elküldtem a francba, ahogy se előtte, se azóta soha. Én is ember vagyok és vannak igényeim a pelenkázáson és etetésen kívül is. Úgyhogy végül én visszamentem dolgozni, és felváltva megyünk a gyerekért a bölcsibe. A te igényeid semmivel sem kevésbé fontosak, mint a férjedé vagy a gyereké. Ha valakinek nem jó a jelenlegi helyzet, akkor olyan kompromisszumot kell találni, ami mindenkinek elfogadható. Miért kellene feladnod a munkádat vagy a dolgokat, amiket élvezel, csak azért, mert gyereked van, míg a párod, aki elvileg jóban, rosszban, nehézségben partnered vígan éli világát?
2014. szept. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!