Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tudok tenni, ha anyósjelöl...

Mit tudok tenni, ha anyósjelöltem úgy elzárkózik tőlem, hogy látni se akar?

Figyelt kérdés

Már egyszer találkoztunk, akkor nem látszott rajta semmi, adott puszit, kedvesen viselkedett, viszont utána azt mondta a barátomnak, hogy jobban nem akar megismerni, én ne is menjek.

Mind ez azért, mert ő a barátom előző barátnőjét várja még mindig vissza, engem nem akar beengedni a családba, nem bírja a változásokat.


Őszintén ez nekem nagyon rosszul esik, én nem akadtam arra okot, hogy így viselkedjen, amikor találkoztunk is kedves voltam és illedelmes, nem válthattam ki belőle ekkora ellenségeskedést.


Nagyon család centrikus vagyok, így fáj ez az elutasítás, én szeretném, ha jó viszony lenne, mivel komolyra tervezzük a barátommal.


Még sosem voltam ilyen lehetetlen helyzetben, kérem írjon valaki valami okosat erre...


2013. jún. 2. 22:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Mondd meg neki szemtől szembe,hogy vagy kedves lesz veled,vagy tényleg nem hall felőled sohasem.Ja és mindezt a barátodnak is ecseteld,mert talán ő észhez tudná téríteni az anyját.
2013. jún. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Majd idővel felfogja és elfogadja, hogy a régi lány már nem jön vissza.

Ha nem akarod, hogy folyton összehasonlítson vele, akkor ne erőltesd. Ha "nyomulsz" küzdeni fog ellned.

2013. jún. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mikor szakított az előzővel?

Várj még egy kicsit. Idő kell nekik, hogy megszokják a gondolatot. Én is azt javaslom, hogy ne erőltesd.

2013. jún. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azért szakítottak, mert nem működött a kapcsolat, vagyis nem miattam.

Igen ezt ma tapasztaltam, hogy ha erőltetem az még rosszabb. Akkor fütyüljek az egészre, ne törődjek velük és csak a párom járjon hozzám továbbra is?

Szerintetek egy idő után felfogja, hogy mi tényleg együtt vagyunk és ő kezdeményez? (Mert számomra hihetetlen, hogy ez a helyzet magától megoldódna)

2013. jún. 2. 22:42
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Addig jo mig anyós nincs a közelben. Hidd el.az anyósok 85% -a úgyis utálja a menyét, legalább nem keveri a szart nálatok és n hallgatod a siránkozását. A legjobb ha a barátodat se zavarja az hogy nem leszel legjobb barinöje az anyjának.
2013. jún. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Az anyukáknak nem könnyű elengedni a "kisfiukat" és nehéz végignézni azt, hogy a fia egy új nőhöz kötődik.

Elég kényes a helyzet, hiszen nagyon nyersen nem mondhatod meg a véleményedet mert akkor megbántanád a párod, de talán közeledhetsz az anyóshoz sütivel, kérj tanácsot, érzékeltesd, hogy szükség van rá, ha ez sem működik mondd meg neki, hogy sajnálod, de ezzel csak azt éri el ,hogy ki lesz rekesztve a Ti családotokból és később esetleg az unokák életéből is..:/

Szólj ha van fejlődés! :)

2013. jún. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Idővel, ha látja, hogy boldog veled a fia, biztos meglágyul.

Adj neki néhány hónapot.

Őszintén szólva, szerintem az anyósod egy idióta, biztos okkal ment szét az előzőpárjával a pasid!

2013. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nekem anno anyám az első komoly kapcsolatom után megmondta, hogy többet neki senkit oda ne hordjak, majd ha elvettem stb. Ő az elsőt nagyon megszerette és úgy volt vele, hogy nem fogjuk eljátszani fél évente, évente, ahogy éppen jön, hogy ja ezzel is vége, nem baj, jövő hónapban hozok másikat akit befogadhatsz mutter!
2013. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%

Engem 18 éve nem hajlandó elfogadni az anyósom, és jár a régi menyéhez pletykálkodni. Az első néhány évben még zavart. Most már őt zavarja, hogy egy évben 8-10 x látja a fiát és az unokáját, és kérdezgeti, hogy ő rossz nagymama-e.

Csakhogy bennünket már nem érdekel. Szóval, ha úgy gondolod, hogy fontos, akkor küzdj, de tudj lemondani is egy nem felépíthető jó kapcsolatról. És jól figyeld meg, hogy a kialakulóban levő helyzetre hogyan reagál a párod. Nehogy később a " Mama kedvence a párom, hogyan szakítsam el az anyja bűvköréből" című kérdésedre kelljen válaszolnunk!

2013. jún. 3. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Félig értem az anyósod viselkedését. Az én fiam még kisiskolás és még nincsenek nők a képben csak barátok=haverok. Akik között ugyanúgy vannak időnként helycserék. Idejárnak hozzánk. Egyiket másikat nagyon megszerettem, körbeugráltam etc... Aztán egyszercsak eltűntek és jöttek helyettük más haverok...nincs velük semmi baj, de már nem vagyok olyan kedves és közvetlen velük, mint a korábbiakkal.

Nyilván egy szóval sem akarok a barátkozásába beleszólni...de sajnálom a régi srácokat és nincs túl sok kedvem megismerni az újakat.

Lehet majd ők is leváltódnak és jönnek mégújabbak és utána meg már jönnek majd a lányok, azok is cserélődni fognak talán...


Szerintem adj időt. Ha együtt maradtok, akkor előbb-utóbb eljön az idő, amikor megnyitja az ajtaját előtted. (Ha szereti a fiát, akkor biztosan)

2013. jún. 3. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!