Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósjelöltem nem akar...

Az anyósjelöltem nem akar velem találkozni, szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja együtt vagyok a barátommal, 70 km-re lakunk egymástól. Ő még az anyjánál lakik, nem is mehetek oda hozzájuk sem. Egyszer korábban még mondta a párom, hogy az anyja meg akar ismerni, aztán ez úgy feledésbe merült. Legutóbb én akartam leszervezni, hogy akkor találkozzunk, és az anyja elutasított. Szerintetek csak simán utál vagy miért nem akar velem találkozni?

Valószínűleg nem én vagyok a fiának az ideális jelölt, mert idősebb vagyok, elvált stb, de elfogadhatná, hogy együtt vagyunk, és próbálhatna jó kapcsolatot kialakítani velem már csak a fia miatt is. Szerintetek ez a kapcsolat ha most így indul vele, ilyen is marad?


2010. szept. 17. 14:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Változhat még a kapcsolatod vele,de azért tenni kell.

Sajnos sok fiús anya ilyen,adj még neki időt.

Vagy menj el hozzá a párod nélkül és mond el neki hogy komolyan gondoljátok.

2010. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%

Kicsit maradi a mama. Miért baj, ha elváltál? Általában a válás a férfiak hibája.

Mindenesetre jó messze lenne az anyós, ami nagyon kedvező.

Szerintem inkább a partneredtől kérdezd meg, hogy mikor szeretne összeköltözni veled, az anyja nem lényeg.

Előbb vagy utóbb csak meghal a kedves mama.

2010. szept. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az utolso valaszoloval ertek egyet :) ezzel akar az oreglany lazadni meg szitani a tuzet, hogy hatha a kisfia majd jobb belatasra ter. a nyakamat ra, hogy zsarolja is. Szanalmas, nem tudom hol el! gondolom a gyereke mar nem kiskoru szoval minek akar beleszolni? remelem nem hagyja a baratod, hogy belemagyarazzon az eletetekbe, es nem engedi, hogy tonkretegye a kapcsolatot. Szerintem ne szolj soha egy rossz szot se az anyosjeloltre, soha ne szidd vagy ilyesmi, csak javasolj mindig valami programot, aminek kereteben megismerkedhettek. vagy azt, h o jojjon el hozzad, vagy azt, h ti mentek el. ha elmentek, suss valami finom sutit es vidd el neki. lassa csak az oreglany, hogy kivel van dolga. attol meg, hogy elvaltal, ne iteljen el! meg az, hogy kicsit idosebb vagy, az sem ok! egyszeruen nincs ok, foleg igy ismeretlenul! Szegyellje magat az ilyen!!! Kitartast hozza meg turelmet.
2010. szept. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon tudja a fiát befolyásolni, volt már, hogy pénzzel is megpróbálta, hogy ne tudjunk találkozni stb. Én mondom, egy anyós esetében az 50.000 km sem elég. De igaza van a hozzászólónak: "Előbb vagy utóbb csak meghal a kedves mama." :-DDDDDD
2010. szept. 17. 14:42
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Kedves utolsó azért ne álalánosítsuk,hogy csak a ffiak miatt megy tönkre egy kapcsolat,mert ez nem igaz!


Ja és hogy előbb utóbb meghal a mama:)))))

2010. szept. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem egy ismerősöm mondta, hogy a gyereke keresgéljen persze, de neki haza csak komoly jelöltet hozzon bemutatni, nem akar többel találkozni. Hogy kinél mitől, mikortól van a komoly az egyénfüggő. Lehet az ő anyukája is ilyen. ne szívd mellre, vannak ilyen tipusok, lehetsz te a legjobb de ha már látatlanul is elutasít ott nem tudsz mit tenni.
2010. szept. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A férfiak szeretnek félrekef@lni, és elhagyni a családjukat, hátrahagyni a gyerekeket. Zömében ők a hunyók.
2010. szept. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én 19 éves fiú anyja vagyok,és nem esne jól "az előbb úgyis meghal a mama" szöveg..(a halállal nem jó szórakozni)

Egyébként a kedvenc nagynéném is mindig ezt mondta az anyósáról..hogy ha majd egyszer meghal a mama,márvány sírt csináltat neki,de nem azért mert ennyire szerette,hanem azért hogy ne tudja a márványt kikaparni..

Mégis a nagynéném az aki 16 éve meghalt,és az anyósa még most is él..(ennyit arról,hogy a mama meghal egyszer...)

Kedves kérdező..Én mint fiús anyuka ha ilyen helyzetben lenne a fiam,hogy elvált és idősebb lánnyal jár..az nem zavarna,és nem is találhatnám kizáró oknak..Mégpedig azért,mert én is elvált,és idősebb voltam amikor megismertem életem párját..A kor nem számít,ha két ember szereti egymást..Azt,hogy egyszer férjnél voltál,az sem gond..Inkább elfogadnálak elvált nőnek,mint egy férjes asszonynak aki a fiamat csak szeretőnek akarná..Mindenki hibázhat az életben,és az,hogy egyszer rosszul választottál az nem baj..legalább tudtál változtatni,és akarsz újra boldog lenni..

Én mint fiús anyuka bevallom nehezen ismerkedek a fiam barátnőivel..Nem azért,mert ragaszkodom a fiamhoz,hiszen azt már rég tudomásul vettem,és elfogadom,hogy az élet megy tovább,és egyszer úgyis el kell engednem..Hanem azért mert bennem is ott van a félsz,hogy mi van ha nem kedvel? Ha kövérnek tart? Ha nem vagyok annyira jó mint az anyukája? Mi van ha az én jelenlétem vagy viselkedésem miatt inkább szakít a fiammal? Mivel nem akarom,hogy miattam a fiam elveszítse azt akit szeret így halogatom sokszor én is a személyes találkozást..

De ha a fiam elém állna,és azt mondaná,hogy neki nagyon fontos,hogy a két nő megismerje egymást akkor biztos vagyok abban,hogy elfogadom,és meghívom egy ebédre..

Ha nem szimpi a lány akkor sincs gond..Nem velem élnek,nem az én nyakamon vannak,így nem kell minden nap jó pofit vágnom,ahogy a lánynak sem..Akkor is elfogadom,hiszen együtt élnek,és szeretik egymást..Mindig mondom,hogy nem engem kell hogy szeressenek,nem nekem kell,hogy bizonyítsanak..

Kedves kérdező.Ha mindenáron tudni szeretnéd,hogy az anyósjelölt mit gondol rólad,ha meg akarod ismerni(még akkor is ha később nem lesztek jóba) nem neked kéne erőltetni hanem a párodnak..A párodnak kéne kész tények elé állítani az anyját,és egyszerűen csak annyit mondani neki,hogy "anya szombaton meglátogatunk titeket a barátnőmmel,és szeretném ha megismerkednétek egymással." Hidd el nekem,hogy ha szereti a fiát belemegy a találkozásba..

38/N

2010. szept. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ő 18, te meg 36, akkor érthető. Én se örülnék ennek, pláne nem egy elvált nőnek. Azzal mindig csak a baj van, egy válás(azaz kudarc, sikertelenség) sok mindent elmond az emberről.
2010. szept. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A korkulonbseg is szamit, mert irogatott ide hasonlo kerdeseket egy 24 eves elvalt no, kisgyerekkel es egy 17 eves fiura akaszkodott ra. Abban az esetben teljesen megertenem az anyosjeloltet. Nem tudom, hogy nalatok mi a helyzet, milyenek a korulmenyek, a korkulonbseg, de lehet, hogy van ra oka. Nem kell egybol, latatlanban elitelni az anyost sem, hogy ez vagy az az ok vagy ki tudja, lehet, hogy teljesen masrol van szo es ennek az egesznek nincs is koze hozza. Egyebkent nagybatyam hasonlo helyzetben talalt feleseget (elvalt, gyerekes, idosebb no megbolonditotta, mikor o meg tini volt) es a nagymamam (az anyja) azota is atkozza a napot, hogy nem avatkozott kozbe, mert teljesen tonkrette a fia eletet (jo anyos senki sem lehet, mert ha nem szol, az a baj, ha szol, az?). Nem mondom, hogy te ilyen vagy, csak mondom, hogy nem kellene a helyzet ismerete nelkul az anyost szidni. Te sem tudod az okot, eloszor meg kellene tudni, nem pedig itt szidni. De elerted a celod, az anti-anyos fan club par tagja maris megjelent, hogy becsatlakozzon a fikazasba.
2010. szept. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!