Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyósjelöltem nem akar...

Az anyósjelöltem nem akar velem találkozni, szerintetek mi az oka?

Figyelt kérdés

Már 9 hónapja együtt vagyok a barátommal, 70 km-re lakunk egymástól. Ő még az anyjánál lakik, nem is mehetek oda hozzájuk sem. Egyszer korábban még mondta a párom, hogy az anyja meg akar ismerni, aztán ez úgy feledésbe merült. Legutóbb én akartam leszervezni, hogy akkor találkozzunk, és az anyja elutasított. Szerintetek csak simán utál vagy miért nem akar velem találkozni?

Valószínűleg nem én vagyok a fiának az ideális jelölt, mert idősebb vagyok, elvált stb, de elfogadhatná, hogy együtt vagyunk, és próbálhatna jó kapcsolatot kialakítani velem már csak a fia miatt is. Szerintetek ez a kapcsolat ha most így indul vele, ilyen is marad?


2010. szept. 17. 14:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én mondom, egy anyós esetében az 50.000 km sem elég. De igaza van a hozzászólónak: "Előbb vagy utóbb csak meghal a kedves mama." :-DDDDDD


Ez is mutatja a jo szivedet...ha te igy allsz hozza, miert varsz tole tobbet? Benned sem teng tul a jo indulat. Felnott emberkent lehetnel normalisabb.

2010. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
16:06 Te hogy értékelnéd azt, hogy leszervezel mindent, hogy találkozzatok, és 1 nappal előtte ő benyögi, hogy hát mégsem. Adtam több időpont lehetőséget is neki, hogy én mikor érek rá, de neki valahogy nem akaródzott. Vagy azt, hogy nincs hova mennünk, de nem engedi, hogy az ő lakásába menjünk? Inkább az utcán ülünk, eszünk, meg éljük az életünket, mert nem enged a lakásába? Szerintem ezek azért elég negatív jelek, ezek után próbálok pozitívan hozzáállni, de nem olyan egyszerű..
2010. szept. 17. 22:29
 13/15 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi mindenkinek!

15:05 örülök, hogy egy ilyen is mint te hozzászóltál a dologhoz, mert abba pl még sosem gondoltam bele, hogy esetleg ő mit gondol, hogy esetleg neki is vannak hasonló félelmei, hogy mit gondol róla a lány, hogy esetleg ő lenne egy kapcsolat "buktatója" stb. Az ő szemszögéből még nem gondolkodtam.De mégis valahogy annyira negatívnak érzem így látatlanba is. És szerintem ő alapvetően nem tudja még azt sem elfogadni, hogy a fiát el kell engednie.

2010. szept. 17. 22:33
 14/15 anonim ***** válasza:
De nem irtal meg mindig semmi konkretumot, ami esetleg ellenere lenne mindenkinek. Olyanra gondolok, hogy pl. hatalmas a korkulonbseg, o meg nagyon fiatal, azt hiszi, hogy befolyasolni akarod meg ilyenek. Mivel nem irtad, gondolom, hogy igy van...marmint, hogy jelentos a korkulonbseg. Akkor meg ne csodalkozz. Lehet, hogy te is igy reagalnal, ha fiad lesz es egyszer egy idosebb, elvalt (talan gyerekes) not visz haza mondjuk 18 evesen. Es tudod, mi az erdekes? Hogy a nagybatyamnak ilyen a felesege (hatalmas korkulonbseg, elhulyitette), es epp ennek a nonek senki sem jo menynek a fia melle...szoval addig nem kellene biralni, amig nem ismered a helyzetet, mert mas halalaval dobalodzni meg viccelodni nem egeszseges gondolkodasra vall. Te is leszel egyszer anyos, neked sem esne jol. Aztan ki tudja...meg te is kerulhetsz olyan helyzetbe, amiben most o van es jelen pillatban nem tudod meg, hogy hogy reagalnal.
2010. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

15.05-ös vagyok..

Én mint fiús anyuka változatlanul azt mondom neked,hogy ha a fia "erőszakosabb"lenne abban,hogy a két nő találkozzon akkor már rég meg lett volna a találka...Azt,hogy a padon ültök mert a mama nem engedi,hogy felmenjetek,,,nos nekem ez sántít egy kicsit..Tudod lehet egy anyuka nagyon ragaszkodó a gyerekéhez,de ha a fia a sarkára áll,és kész tények elé állítja az anyját,akkor nem a padon üldögélnétek..Nem jó pont ha a fiú elhárítja az egészet avval,hogy az "anyám tök hülye,semmit nem enged,és én nem tehetek érte semmit!" Pontosan az ilyen viselkedés miatt írjuk le az anyósokat..Ha a kezdés ilyen akkor ne várd,hogy esetleg házasság után jobb lesz,hiszen a fia engedi,hogy az anyja dirigáljon..

Az én fiam 19 éves,és még nincs komoly kapcsolata,de mindig jár valakivel...Volt szerencsém megismerkedni pár lánnyal..Azt már megírtam,hogy sokszor nekem sem akaródzott a fogam hozzá,mert bennem is volt/van félsz..nem a lány miatt...Volt,hogy egy szombati nap csak egyszerűen beállítottak..Tudta a fiam,hogy kidobni nem fogom őket...(kellemes délutánra sikerült,elég jól eldumáltam a leányzóval)

De hazudnék ha azt mondanám,hogy minden döntését helyeselném,és jó képet vágnék hozz..Vannak dolgok amit nagyon elleneznék,és ha ilyen lánnyal akarná az életét összekötni,bizony hevesen tiltakoznék..

A korkülönbség nem zavar(én is idősebb vagyok a páromnál),de el kell ismerni,hogy igaza van az egyik írónak aki hatalmas korkülönbséget írt..

Annak nem örülnék ha a menyecske velem egyidős vagy nálam is idősebb lenne..Anyuka elég egy és az én vagyok..De ha csak 2-8 év van köztük akkor legyen...

a válóper sem kizáró ok,már írtam miért..

Ami számomra elfogadhatatlan,és ellenezném az a drogos lány..Ha a lány drogozik akkor hevesen tiltakoznék,mert egész életemben úgy neveltem a fiamat,hogy a drog a legrosszabb dolog ami érheti egy embert..Önpusztító életmóddal ne láncoljunk senkit magunkhoz..Ellenezném az alkoholista lányt is..Anyám alkoholista volt,és megfogadtam a fiam soha nem fogja megtudni milyen egy alkoholista nővel együtt élni...

Ennyi..A többivel ki tudok békülni....

Szóval kedves kérdező..Amíg a fiú nem áll a sarkára,és nem tesz meg azért mindent,hogy kellőképpen megismerjenek addig ne az anyósjelöltet hibáztasd,mert az anyukák a fiúk igényét is lesik..Ha úgy látja,hogy tudja irányítani a fiát már az elején.ű,akkor úgy érzi a fiának sem olyan fontos az egész,így is áll hozzá..

2010. szept. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!