Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki csak úgy házasodik hogy nem akar sexelni? Mert én ilyen férjet keresnék de létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:09
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
83%

Létezik, akinek nincs mivel, ha akarna se tudná csinálni ;D

20/F

2013. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
Akkor Te nem férjet keresel, hanem olyan valakit, akivel együtt élhetsz, mint egy baráttal. Minek akkor férjhez menni?
2013. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
77%
Miért akarsz magaddal kicseszni? Mármint a sex jó dolog, és csak akkor rossz ha olyan valakivel csinálod aki előtt pl nem mersz vad lenni, szégyenlős vagy, zavarban vagy stb. Vagy félsz a sextől mert az előző tapasztalataid nem voltak nagyon jók? Vagy beszólt valamelyik pasi a kinézetedre és teljesen elment az önbizalmad?
2013. jún. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Utáloma sexet. De a legfontosabb akarok lenni valakinek örökre.
2013. jún. 2. 16:21
 5/27 anonim ***** válasza:
84%
Ez egy nagyon érdekes kérdés!Hasonló formában én is feltehettem volna!Kíváncsian várom a válaszokat.Én sem rajongok a sexért.Vagyis, szerettem míg volt, de már több mint 1éve egyedül vagyok, és jó nekem így.
2013. jún. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Biztosan van aszexuális férfi is.
2013. jún. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
Biztos lètezik, de akkor ne legyenek elvárásaid a kinèzet a jövõbeli cèlok a talpraesettsèg ès az erõs jellem irànt.
2013. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%

Talán 1-2 hete olvastam itt a Gyk-n, hogy egy 20-22 év körüli fiú pont egy hozzád hasonló lányt keresett. Szeretne szerelmes lenni, és szereti a romantikát, de nem kell neki a szex.

Csak sajnos az ő kérdése automatikusan a szex-szerelem topikba lett küldve.

2013. jún. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Betudod linkelni?
2013. jún. 2. 16:30
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Igen,a jelek szerint tényleg léteznek aszexuális urak!Ez szuper,bár én is így választottam volna!
2013. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!