Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki csak úgy házasodik hogy nem akar sexelni? Mert én ilyen férjet keresnék de létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Létezik, az én férjem. 25 éves, de semmi igénye a szexre, havonta-kéthavonta egyszer, de azt is csak nagy nehezen. Én kezdek besokallni, úgyhogy akár át is adom neked. Egyébként jó fej, okos, jó humorú, jól néz ki, csak hát szeretkezni nem szeret.
2013. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Utolsó :) ez jó. Passzolhatod nekem is :)
2013. jún. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
95%

Pont ilyen nőt keresek én is, aki nem akar szeretkezni.

49/F

2013. jún. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Akkor ismerkedjünk ha te is ilyet keresel. Am igen engem folyton fogdosott a keresztapam mindig a puncim erősen tapogatta ő fúrdetett baba korom óta legtöbbször pár éves korom ota emlékszem erre de gondolom születésem óta csinálta. Jól ki is nyújtotta a szeméremajkaim
2013. jún. 2. 21:12
 25/27 Zsuzsibuzsi válasza:
0%

Hát az az igazság, hogy ha nincs szex, jogilag nem érvényes a házasság. Régen ezt "elhálásnak" hívták. Abszolút válóok, ráadásul annak a hibájából, aki ezt megtagadja. Még a biblia is "megfosztásnak" nevezi, ha a férj/feleség nem adja meg a "köteles jóakaratot" a házasságban a házastársának.

Ha lelki társat keresel, menj el egy magányosok klubjába. Bocsi, ezt nem bántásnak szántam. De házasság szex nélkül - ilyen NINCS.

2013. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

sajnalom azokat akiket gyerekkoraban molesztaltak oszinten.

sajnos meg egy fogdosas is nagyon sok kovetkezmenyekkel jarhat a parkapcsolatokban szulesben szexben gyereknevelesbnen.

Erdemes egy szakemberrel beszelni es terapiara jarni ill onsegito csoportot keresni.

A legfontosabb elfogadni hogy nem a ti hibatok a mocskos felnottek viselkedese annak idejen

2013. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Velem jól járnál. Igaz ragaszkodom a szexhez, de arra ott a kecske. Téged békén hagynálak.
2013. okt. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!