Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki csak úgy házasodik hogy nem akar sexelni? Mert én ilyen férjet keresnék de létezik ilyen?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 16:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
63%

"Utáloma sexet. De a legfontosabb akarok lenni valakinek örökre."


Akkor adományozz szervet. Tá-dá!!

2013. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Keressetek olyanokat, akinek nagyon nagyon kicsi a farka és/vagy impotenciában szenvedne és nem lesz gondotok! Sok ilyen van!! Sőt, ha lefoglalnátok az ilyeneket, akkor kevesebb esélye lenne, hogy beléjük futok, szóval kívánom, hogy járjatok sikerrel!
2013. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
98%
Miért nem lehet végre megjegyezni !!!! Magyarul így mondjuk és írjuk helyesen : SZEX, SZEX, SZEX, SZEX...............
2013. jún. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
40%

Hát biztos lehet ilyet találni, de én nem nevezném házasságnak.

Egészséges férfinak és nőnek szüksége van a szexre, nem beszélve arról, hogy a gyerek is így készül.

Idős, és/vagy fizikailag vagy lelki értelemben vett beteg férfi biztosan akad, aki szintén csak arra vágyik, hogy legyen egy kis felesége, aki gondoskodik róla, süt-főz-takarít, esténként puszival altatja, (és időben beadja a gyógyszereit), cserébe nagyon tudná szeretni.

Ezt meg egyszerűen cselédnek hívják.


Az ilyen együttélés egy alapon nyugszik: beérik egymással.

Megállapodnak, hogy ketten mégis jobb, mint teljesen magányosan, hitegetik egymást és magukat, hogy szeretetet adnak és kapnak.

A valódi szerelem testileg is megnyilvánul, érintésekben, simogatásban, csókokban, és normális estben ez torkollik szexbe.



Sokkal egyszerűbb találni egy jó pszichológust, aki segít abban, hogy sikeres, egészséges, szexuálisan kielégítő párkapcsolatot tudj kiépíteni.

2013. jún. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nem szereted a szexet? Oké, hogy pasi nem vágysz, de nem is maszturbálsz?
2013. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Utolsó, én nem teljesen osztom a véleményed, mertha pl egy pár együtt van, és történik valami gixer, mondjuk a pasi lebénul, és nem lesz képes a szexre, attól még a szerelem megmaradhat kettejük között.Nem múlik el minden azért mert nincs szex. Akkor fordítva miért ne lehetne?
2013. jún. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Talán 10 éve futottam bele egy ilyen emberbe, aki mondta, hogy ő úgy szeretne párkapcsolatot, hogy nincs szex. Csak msn-eztünk, mivel távol lakott nem találkoztunk, akkor még annyira nem is voltam tisztában a szexszel, az első barátommal nem volt túl jó de reméltem hogy jobb lesz, de azóta senkivel se volt jó. Most már meglennék nélküle, de a párom nem, nem szép dolog de leginkább kötelességből csinálom, mivel nem élvezem, vagy igyekszem kibújni. Egy exem szexuálpszichológus volt, vele se volt jó, mondjuk ő nem is piszkált miatta annyit, mint a jelenlegi.
2013. jún. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Hogy mik vannak? Más meg bolondul érte. Én úgy látom, akivel elsőre rossz kelkáposzta-főzeléket etettek meg, az végig utálni fogja ezt az ételt.
2013. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Mi tortent a legtobb ember aki utalja a szexet az vagy gyerekkori trauma megrontas aldozata vagy tul sokat tul hamar es szerelem nelkul szexelt igy nem tudja mi az a varakozas a vagyakozas es a beteljeseules.

Ajanlom olyan korokben keress baratot ahol nem a testiseg a legfontosabb hanem egymas ismerete a lelkek talalkozasa.

2013. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Utálod? Tudod te, hogy miből zárod ki magad?
2013. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!