Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám miért nem akar nekem...

Apukám miért nem akar nekem kocsit venni?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy neki nincs erre pénze. De ez hülyeség! Van neki pénze!
2013. máj. 31. 20:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Remélem, ez nem komoly kérdés.

Ha meg mégis, akkor menjél dolgozni, és vedd meg te a kocsidat. Amúgy egy kocsit nem elég csak megvenni, azt fönn is kell tartani.

2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Azért mert 12 éves vagy. Legalábbis agyilag biztos.
2013. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Provokatív kamukérdés. Menj tanulni, bár már év vége van, de biztosan el tudod tölteni ennél hasznosabban is a szabadidődet, kislányom.
2013. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Szegény gyermek! Ilyen kegyetlen szülőről még nem is hallottam. :( Remélem a kaviárt azért nem vonja meg tőled kicsi lélek. Annyira sajnálom, hogy ilyen családba születtél, minden fiatal pedig minimum két kocsit is kap, fizetik a benzint, a súlyadót, mindent, te meg azt a nyavalyás egyet sem kapod meg? Figyi én felveszek kölcsönt, mert nem tudom elviselni a fájdalmadat ha gondolod. Írd le a számlaszámod és utalom, és vedd meg azt amelyik tetszik. Legyen a legújabb szerintem, mert megérdemled. Ügyes légy kis angyalka. :)
2013. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha ő azt mondja hogy nincs pénze akkor az biztosan úgy is van.

Te nem tudhatod hogy van-e neki pénze vagy ninsc, most lehet azt mondod hogy úgy is van, és ha még sincsen, vagy van de másra kell és arra tartogatja?

Én sem kaptam kocsit, pedig meg lett ígérve, apámét használhatom időnként amikor a céges autójával jár dolgozni de ha kell neki akkor úgy is szól hogy akkor ne akarjak autóval menni sehová.

Apámnak volt pénze rá mondta hogy oké hogy van pénze de az fontosabb dologra kell, a tetőt kellett teljesen felújítanunk plusz a kéményt is.

Meg ugye egy autót nem elég kifizetni, az átíratása is pénzbe kerül. Akkor ugye még biztos akad egy használt autón javítani való, amire az előző tulaj már nem akar költeni. Egy autó vásárlás után még kell bőven 100-150 ezer hogy az használható is legyen. Lehet hogy arra már nem telne apádnak.

Vagy azért mondja ezt mert nyilván meglepetésnek szánja, lehet szülinapra lesz vagy érettségire, és nem akarja hogy számítsál rá hogy meglepetés legyen.

Ha mégsem akkor fogadd el ezt, mert a mai világban sokan nem tehetnek meg ilyen luxust maguknak.

Én is dolgozom de még messze nem jött össze egy használt 20 éves autó ára sem, mert a pénz másra kell, fontosabb dologra, meg ugye ami megmarad az is elmegy valamire mert én a munka mellett estin tanulok egy szakmát és az nincs ingyen.

2013. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Hány éves vagy ?
2013. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
100-ból 1 gyereknek talán vesznek egy szakadt 30 éves kocsit. Te most ebben a világban élsz? NEM egy zsemléről beszélünk!!!!!!
2013. máj. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

Apuka azért nem akar neked kocsit venni, mert okos és bölcs, és pontosan tudja, hogy mennyire éretlen tök vagy.

1. Nem akarja, hogy meghalj, hiszen nem tudsz vezetni (attól, hogy van jogsid, attól még nem tudsz vezetni)

2. Nem akarja, hogy egy követelőző majom munka nélkül beleüljön a készbe.

3. igaz, hogy nem nevelt eléggé eddig, de most elhatározta, hogy a kocsi-nem-vásárlás is része a nevelésednek.

Menj el dolgozni, gyűjtsd össze a rávalót, és vedd meg magadnak a BMW-det.

2013. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Ott a pont!
2013. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudja hogy hülye lennél hozzá.Az aki elvárja, hogy vegyenek neki valamit nem elég érett egy ilyen felelősségteljes dologhoz.
2013. máj. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!