Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit tudok tenni, ha anyósjelöl...

Mit tudok tenni, ha anyósjelöltem úgy elzárkózik tőlem, hogy látni se akar?

Figyelt kérdés

Már egyszer találkoztunk, akkor nem látszott rajta semmi, adott puszit, kedvesen viselkedett, viszont utána azt mondta a barátomnak, hogy jobban nem akar megismerni, én ne is menjek.

Mind ez azért, mert ő a barátom előző barátnőjét várja még mindig vissza, engem nem akar beengedni a családba, nem bírja a változásokat.


Őszintén ez nekem nagyon rosszul esik, én nem akadtam arra okot, hogy így viselkedjen, amikor találkoztunk is kedves voltam és illedelmes, nem válthattam ki belőle ekkora ellenségeskedést.


Nagyon család centrikus vagyok, így fáj ez az elutasítás, én szeretném, ha jó viszony lenne, mivel komolyra tervezzük a barátommal.


Még sosem voltam ilyen lehetetlen helyzetben, kérem írjon valaki valami okosat erre...


2013. jún. 2. 22:15
1 2
 11/14 anonim válasza:
72%

Engem az Anyósom 20 éven keresztül nem tudott elfogadni. Igaz előttem tette a szépet, de ahogy megfordultam hátba szúrt. Amióta elváltam a fiától és lett Neki utánam még két menye és láss csodát engem hoz fel nekik példának. A mostani menyét az én neven szólítja. Ha találkozunk körbe csókol és olyan nyájas.

Nehéz helyzetben vagy, de várj hátha csoda történik. :(

2013. jún. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ezt műveli a testvérem barátnőivel. Egy volt, akit szeretett, utána mindnek az előzőt hozta fel példaként, mennyivel jobb volt. Agybaj.
2013. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
87%
Anyósként mondom, ne csinálj ebből nagy ügyet! A fiam nagy széltoló volt, és már én is untam egy idő után az újabb és újabb nőket, végül én is szóltam neki - ahogy egy srác már írta - hogy ennyi, nem is akarok tudni az aktuálisról. Aztán jött egy komoly kapcsolata, és szerintem normális a kapcsolatunk. Szóval, ne aggódj, ez még egész jól is alakulhat.
2013. jún. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Szerintem sem baráti, sem kollegiális, így családi kapcsolatban sem lehet "elvárni", hogy valakit rögtön azonnal szeressenek. Lassú víz partot mos, lassan ismerszik meg az ember. Ez az elzárkózás biztosan rosszul esik, de senkit nem lehet rávenni olyanra, amit nem akar. Pár röpke hónap, és hidd el, felkelted a kíváncsiságát. És bár most nem biztos, hogy elhiszed, de néha jobb az, ha a szülők nem tudnak minden lépésünkről. Úgy szabadabbak vagyunk. Szóval szeresd a párod, élvezd az életet és minden alakul majd, mert ez az élet rendje.
2013. jún. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!