Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az a férfi, aki 8 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki 8 év kapcsolat után is teljesen elzárkózik az eljegyzés/házasság témától, az miért teszi?

Figyelt kérdés

Adott egy valóban boldog, élményekkel teli, változatos kapcsolat, ami több, mint 8 éve tart. A férfi még csak beszélgetés szintjén sem hozakodik elő a témával, illetve ha felmerül bármi kapcsán (film, barátok eljegyzése pl.), hihetetlen gyorsasággal vált témát, és a "hallottad, hogy Juci és Zoli összeházasodnak?" kérdésre is kb. "milyen sokat esett ma az eső" válasz érkezik. (Nem nagy túlzással!)

Ez miért van? Nem eljegyzésre és házasságra szólítja fel a nő, hanem néha-néha felmerül az élet dolgai miatt, de még egy általános beszélgetést is leterel. Még ha távoli ismerős kérdez is rá, hogy mi újság a témával, akkor úgy tesz, mint ha nem is hallotta volna a kérdést és nem válaszol. Nem értem, miért nem lehet beszélgetni. Beszélni bármiről lehet, nem? Ha a Marsra szállásról kezdünk el beszélgetni, az még nem azt jelenti, hogy az ember holnap már rajta akar állni.


Ti mit gondoltok erről?


2013. ápr. 7. 23:53
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha te a baratnoje vagy es szeretned, ha felesegul venne, akkor egyszeruen szemtol-szemben kerdezz ra, ne engedd terelni! Bar sejtem a valaszt.

Nekem nem termeszetes, hogy errol nem tudtok beszelgetni. Mi a parommal ismerkedesunk legelejen megbeszeltuk, hogy egyikunknek sem fontos a hazassag, de elvenne, kisbabat viszont ettol fuggetlenul szeretnenk.

Figyelj! Nincs veszitenivalod! Ha el akar venni, ki vele, ha meg nem, akkor ne rabolja tovabb az idodet, mert ha nem most, majd akkor hagy el, ha mar nyaggatod a lagziert.

2013. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
82%
Talán nem akar házasodni, vannak ilyen tipusú férfiak. Miért nem kérdezel rá konkrétan, hogy mik a tervei ezzel kapcsolatban (már ha vannak)?
2013. ápr. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én csak azt tudom, hogy nálunk 10 év után ugyan ez volt helyzet, és nem értettem. Míg nem egyszer csak lelépett a barátom, és röpke fél év múlva elvett egy másik nőt. Az addig házasságról, családalapításról hallani sem akaró férfi, megnősült, és nem sokára gyerekük is lett. Le voltam döbbenve. Azóta már nagyon sok idő eltelt, Én is férjhez mentem, és már tudom a választ: nem szeretett Engem, nem szeretett igazán, ez biztos. Én 10 év után nem érdemeltem meg Nála a házasságot, de valaki fél év után igen. Hát mi lehetne más magyarázat???

2013. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%
Azt gondolom, az ilyeneknek meg kell kérni a kezét. "Szeretném, ha összeházasodnánk" -pl. így, nem célozgatva, hanem találva.
2013. ápr. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek megbántani, és persze nem látok bele a kapcsolatba, és biztos boldog veled, de nem biztos, hogy veled akarja leélni az életét. Lehet, hogy csak addig van veled (és attól még lehet boldog melletted), amíg nem jön az, akire vágyik igazán egy életre. De az is lehet, hogy csak egyszerűen neki ez nincs fejében. Láttam már ilyet.

Egy jó barátom 9 éve volt már egy kapcsolatban, szerették egymást, tök jól érezte magát, és én kérdezgettem tőle, hogy nem akarod megkérni a kezét stb., még az összeköltözés is 8 év után "sikerült" csak, mert folyton közbejött neki valami. Mindig csak azt mondogatta, hogy ő nem az a házasodós típus, nem vágyik erre, miért nem jó csak így szépen együtt lenni?

Hopp, egyszer csak jött egy lány, összejöttek, rá fél évre megkérte a kezét, most egy éve vannak együtt, és babát várnak úgy, hogy tervezték. Ha megszületik a baba, utána lesz esküvő. Szóval van ilyen...

2013. ápr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
80%

szerintem teljesen nyilvánvaló, hogy nem akar házasodni. 2 lehetőség van: vagy egyáltalán nem akar, vagy pedig veled nem akar hosszabb távon együtt maradni.


ez már nagyon hosszú kapcsolatnak számít, rég ki kellett volna derüljön, mit várhatsz tőle. vagy régebben is ugyan így elzárkózott? mert ha igen, te viszont házasságban szeretnél élni akkor felmerül bennem a kérdés: mit keresel még mindig mellette?


szerintem nyilvánvaló a viselkedése a terelés és még csak válaszra sem méltat. én a helyedben már régen kiléptem volna ebből a kapcsolatból, ha neked házassági terveid vannak.


mi a férjemmel mi a kapcsolatunk első hónapjában átestünk ezeken, meg is kérte a kezem hamar. már házasok vagyunk, pedig csak 2 hónap múlva leszünk 3 éve együtt.


nem mondom hogy ez bevett dolog, de én úgy gondolom az a legegyenesebb ha tudjuk mit várhatunk a másiktól, és ha ezek nem egyeznek akkor tovább kell lépni. mert ha te feladod a házassági szándékod pl mert ő nem akar hallani sem róla, lemondasz az álmodról, és lehet hogy évek múlva, de őt fogod hibáztatni....


gondold át.


27/N

2013. ápr. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Oszinten minek venne el hiszen hazassagban elsz vele.

Semmi extrat nem jelentene neki igy ferfi praktikus nem nosul.

Regen a ferfiak igyekeztek mert csak eskuvo utan volt kozos haztartas.

2013. ápr. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
64%

3: Vannak nők, akik el tudják érni a férfiaknál, amit akarnak, és vannak, akik nem.

Talán Te soha sem hangoztattad, hogy nagyon szeretnél házas lenni, és nagyon várod, hogy megkérd.

Talán pont amiatt hagyott el, mert ez alapján ő gondolta, hogy nem akarsz tőle komolyat. Talán a férjed magától vett el, de hogy az exed nem saját magától vette el a feleségét, hanem az a nő másként tálalta a vágyát, az fix.

2013. ápr. 8. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
7: Meg szex is csak házasság után volt.:)
2013. ápr. 8. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
8 év után én már nem kerülgetném a témát, hanem egyenesen rákérdeznék! Persze, ok, hogy a pasi kérjen meg, úgy lenne illő, de ha 8 év után még beszélni sem hajlandó erről, akkor legjobb minél hamarabb tiszta vizet önteni a pohárba. Mert ha nem akar családot, ne pazarold rá az éveid, ne lopja az idődet!
2013. ápr. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!