Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Az a férfi, aki 8 év kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a férfi, aki 8 év kapcsolat után is teljesen elzárkózik az eljegyzés/házasság témától, az miért teszi?

Figyelt kérdés

Adott egy valóban boldog, élményekkel teli, változatos kapcsolat, ami több, mint 8 éve tart. A férfi még csak beszélgetés szintjén sem hozakodik elő a témával, illetve ha felmerül bármi kapcsán (film, barátok eljegyzése pl.), hihetetlen gyorsasággal vált témát, és a "hallottad, hogy Juci és Zoli összeházasodnak?" kérdésre is kb. "milyen sokat esett ma az eső" válasz érkezik. (Nem nagy túlzással!)

Ez miért van? Nem eljegyzésre és házasságra szólítja fel a nő, hanem néha-néha felmerül az élet dolgai miatt, de még egy általános beszélgetést is leterel. Még ha távoli ismerős kérdez is rá, hogy mi újság a témával, akkor úgy tesz, mint ha nem is hallotta volna a kérdést és nem válaszol. Nem értem, miért nem lehet beszélgetni. Beszélni bármiről lehet, nem? Ha a Marsra szállásról kezdünk el beszélgetni, az még nem azt jelenti, hogy az ember holnap már rajta akar állni.


Ti mit gondoltok erről?


2013. ápr. 7. 23:53
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

22: Miért olyan furcsa, hogy másnak más az értékrendje?

Amit leírsz "csak"-ként, szerintem annál többet nem kaphat egy nő, mert az a mennyország. Szerintem minden nő ezt keresi egy kapcsolatban, és olyan furcsa kötöttségre megy gyerekre vágyásról olvasni, sőt egyáltalán úgy emlegetni ezeket, mint amik labdába rúghatnak az említettekkel szemben...

2013. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szia, azóta eltelt 4 év, végül hogy alakult? (2013-ban írtad, hogy 8 éve tart a kapcsolatod..., es kihatral a hazassag temabol). Erdekel, mert hasonlo helyzetben vagyok.
2017. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Sziasztok!:)

Jaj de fura, hogy ezt már 4 éve írtam és még mindig van, aki rátalál a kérdésemre!:)

Azóta is együtt vagyunk a párommal, minden rendben és azóta már jegyespár vagyunk!:) Eszméletlen nagy meglepetés volt számomra a lánykérés, főleg így több, mint 10 év után. Talán én sem láttam a fától az erdőt, és bebeszéltem magamnak dolgokat, de nem arról volt szó, hogy nem akart összeházasodni, teljesen más okok álltak a háttérben.

Én nem firtattam a dolgot, szerettem, és szeretem mai napig, úgy voltam vele, így is boldogok vagyunk, nem teszem függővé a 10 éve működő kapcsolatunkat attól, hogy megkér-e vagy sem. Aztán megtörtént úgy, hogy én egyáltalán "nem vártam", nem számítottam rá és nagyon boldoggá tett. És talán ez az igazi, őszinte boldogság, amit egy nő érezhet: ha úgy kérik feleségül, hogy az soha nem volt kikönyörögve, veszekedések árán megvásárolva a gyűrű. NE tegyétek lányok, az nem igazi lánykérés, ha a türelmetlenség miatt teszi meg ezt a lépést a férfi!Szerintem.

Bár hozzá kell tennem, én most vagyok 29, tehát ez is sokat számít, hogy nem 40 évesen vártam a következő lépést a kapcsolatban, mert az sem mindegy, kinek mennyi ideje van és mire.:)

2017. ápr. 26. 09:07
 34/34 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy más okok álltak a háttérben. Melyek voltak azok az okok?
2017. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!