Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a teendő az esküvői képek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő az esküvői képek kapcsán, ha a férjem és köztem 40 cm magasságkülönbség van?

Figyelt kérdés

Én 160 vagyok, ő 2 méter magas. Mit tegyünk, hogy normálisan nézzünk ki az esküvői fotókon? (Short ruhám lesz, szóval nem megoldás, hogy sámli a ruhám alá.)


Vegyük szerintetek bolondosra a figurát és készüljenek vicces perspektíva fotók? Vagy mit lehet ilyen esetben tenni?


2014. aug. 30. 14:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
28%

#10

sokáig gondolkodtál ezen a poénon? -.-


Kérdező: szerintem, ha sámlira állsz, és nem lesz közetek nagy különbség, akkor mindenki egyből arra fog gondolni, hogy "aha, valamin biztos áll a menyasszony a ruhája alatt... biztos zavarja őket a magasságuk, és rejtegetni próbálták..."

2014. aug. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Eleve nem is lesz nagy ruhám, hanem normális koktélruha lesz.:) Nem feltétlenül azt mondanám, hogy szégyellem, hanem az ember valahogy nem ilyen esküvői fotókról álmodik lánykorában...
2014. aug. 30. 15:02
 13/43 anonim ***** válasza:
72%

Komolyan érdekel ki az az unatkozó gyerek aki az esküvői fotókról álmodozik?


Alapból gondolom nem egy méterre sétáltok egymástól ha mentek valahova így már rég megszokta mindenki.

2014. aug. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%

Óóóó már, mi ezzel a bajod? Én IMÁDOM a törpe-óriás párokat :) tök cukik.

A régi fizika tanárom és matektanárom egy pár voltak és így néztek ki, nagyon aranyos pár voltak :)

2014. aug. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
26%

Azt ugye tudja a kedves kérdező, hogy MINDENKI arra gondol, aki rátok néz, hogy "úristen, de hogy fér be neki?!?!"


[link]

2014. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
15: nem, mi azért végeztünk el néhány iskolát, hogy ne ilyen embereket hívjunk az esküvőnkre.:) Kipróbálhatnád!
2014. aug. 30. 15:50
 17/43 anonim ***** válasza:
95%

Én 148 cm vagyok, a férjem 193, tehát köztünk több a különbség, mégsem agyaltunk rajta, hogy milyenek lesznek a képek. O_o

Mi egymás mellé álltunk, fotózkodtunk, keringőztünk, bolondos táncot nyomattunk, hát ez van, 5. évfordulónkon volt a lagzi, akik ott voltak, mind tudták, hogy nézünk ki együtt, abszolút nem érdekelt...

De akkor csináljatok olyat, hogy egyikőtök hátrébb áll, az elől lévő meg úgy csinál, mintha a kezében tartaná. Mi lépcsőn is álltunk a fotózásnál. De szerintem ezen ne görcsölj.

2014. aug. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
42%

15-ös: ritka primitív ember lehetsz, az emberek többségének képzeld nem ez ugrik be. Egyetlen volt kolléganőm volt, aki ezen sápítozott, de annak csak annyit mondtam, kidöntött fát könnyű megmászni....

Azóta kuss van. És végül őt röhögték ki, nem engem. Gondolkodj, mert ez csak neked vicces, ráadásul szerintem igen csak minősít, hogy ez egyáltalán vicces és eszedbe jut.

2014. aug. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
94%
Köztünk 34 centi van a férjemmel, és 40 kiló min, van hogy több:) És nem csináltunk semmit. Sokkal nagyobb, ez van. én meg kicsi vagyok :) Miért kéne ezt képen "titkolni" ? Én ha ránézek a fotókra, szerintem jól nézünk ki:) a csald meg megállapította, hogy pont olyan ok vagyunk, mint apai nagymamámék az esküvői képeken. a férjem családja meg nem tudom mit mondott, de ott is van ilyen nagy kicsi páros, ők is csak simán fotózkodtak, max távolabb állt a fotós, hogy mindketten benne legyenek mindig :D :D
2014. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
32%

"Nem feltétlenül azt mondanám, hogy szégyellem, hanem az ember valahogy nem ilyen esküvői fotókról álmodik lánykorában.."


Mondjuk ezzel pont azt mondod,hogy szégyelled a párodat,miközben te vagy alacsony nő ő átlagos férfi magasságához.

2014. aug. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!