Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a teendő az esküvői képek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő az esküvői képek kapcsán, ha a férjem és köztem 40 cm magasságkülönbség van?

Figyelt kérdés

Én 160 vagyok, ő 2 méter magas. Mit tegyünk, hogy normálisan nézzünk ki az esküvői fotókon? (Short ruhám lesz, szóval nem megoldás, hogy sámli a ruhám alá.)


Vegyük szerintetek bolondosra a figurát és készüljenek vicces perspektíva fotók? Vagy mit lehet ilyen esetben tenni?


2014. aug. 30. 14:17
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért baj az ha látszik. Készülhetne akkor "menyasszony a vőlegény karjaiban" fotók. :)
2014. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarjatok mások lenni, gondolom az oltár előtt sem sámlin fogsz állni.
2014. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
80%

Szégyelled, hogy rejtegetni akarod?

Akik ismernek titeket, azok úgyis tudják, hogy nagy különbség van köztetek.

2014. aug. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
100%

De, hogy ne csak offoljak:

karbantartós, lépcsős, ülős, egyik ül, másik áll, stb...


De a fotós attól (is) fotós, hogy ismeri ezeket a trükköket.

2014. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 fall out boy válasza:
87%

Vegyél fel magassarkút (de tényleg magas legyen),és a képekhez te mondjuk állj valami magasítóra,ha nagyon zavar..

De szerintem sokkal jobb a második alternatíva,akár a nyakába is ugorhatsz egy kép erejéig,vagy a kezébe,szerintem ez sokkal jobb,mint a méretekkel vacakolni. :))

2014. aug. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell viccesre venni. Esetleg egy-két kép, ami poénos.


De akik ismernek úgyis tudni fogják, hogy mi a helyzet, plusz miért akarnátok mások lenni ezen a napon? Oké, szép napnak kell lennie, és ideális esetben csak egy ilyen napnak, de a szép emlékek szerintem egyben valódiak is. Szóval nem kell trükközni.


Esetleg megoldás lehet, lépcső, vagy, ha a férjed ül, ilyenek,


És ezek alapján máris van vicces, valódi, és olyan, ahol el van simítva a különbség. De egy profi fotós úgyis tudni fogja. :)


Sok boldogságot. :)

2014. aug. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%

Annyi lehetőség van :) Egy magassarkú kb. 10 centi (lehet hogy sok de a képek alatt ki lehet bírni. A karjaiban tart. ő ül, te megátölelheted vagy bármi.


De nem kell szégyellni.

2014. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 Denise1 válasza:
100%
Miért aggódsz ezen? Ezek vagytok ti, mindenki aki ismer titeket pont úgy szeret és fogad el, ahogy vagytok! Fotózás alatt ne gondolj arra, hogy vajon ez jó lesz a képen vagy sem. Élvezzétek a fotózást és akkor csodás képek fognak születni! Meg amúgy is szépek lesztek, hisz szeretitek egymást és a boldogság az arcotokon mégjobbá varázsolja majd a képeket! Ja, és, ha jó fotóst választottatok, akkor minden rendben lesz. Sok boldogságot!
2014. aug. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Köszi, igen, engem zavar. Szerintem állati gázul néznek ki az olyan fotók, ahol ekkora a különbség. Valóban muszáj lesz valahogy ügyeskednünk:) Oltár kizárva egyébként:))
2014. aug. 30. 14:38
 10/43 anonim ***** válasza:
67%

#4: "karbantartós, lépcsős, ülős, egyik ül, másik áll, stb..."


Karbantartós?! Miért lesz jobb, ha szerelőnek öltöznek?


Vagy esetleg karban tartósra gondolsz?

2014. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!