Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Második házasságomra készülök!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második házasságomra készülök! De nincs meg az előző házasságot felbontó záradék! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
első házasságom 1996 ban ért véget, közben a válópapír elveszett! Mivel másolatot Debrecenbe tudnék kérni,én azóta Pesten élek,és mivel súlyos pánikbeteg vagyok így lehetetlen hogy személyesen menjek el a másolatért! Szerintetek létezik olyan hogy az itteni anyakönyvi hivatal, hivatalból lekérje a másolatot? Vagy én már arra is gondoltam hogy ha kérdezik hogy voltam e már nős? Azt mondom hogy nem! Ilyenkor mi van? Mit javasoltok?
2014. jan. 4. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

A volt feleséged nem tudja neked elpostázni? Rosszban váltatok el?

Amúgy szerintem postai úton is el lehet intézni...

2014. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meghatalmazassal vki ki tudja kerni neked. En igy kapom meg a fiam anyakonyvi k8vonatat mivel kulfoldon elek. Telefonalj be az anyakonyvi hivatalba es kerdezd meg mit kernek a meghatalmazasra..kezzel irottatt esetleg tanukat..nekem eleg volt egy emailben elkuldott meghatalmazas..
2014. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszban! Ő nem fogja el kűldeni! 17 éve nem beszéltünk egy árva szót sem! Pedig ez lenne a leg egyszerűbb, le fénymásolná és elküldené,de ez nem fog menni!
2014. jan. 4. 20:42
 4/8 anonim ***** válasza:

Hívd fel telefonon a Debreceni hivatalt, és kérdezd meg, postán kikérheted-e.

Én a saját házassági anyakönyvi kivonatom hivatalos másolatát kértem így, mert kellett a gyerek születésnél a kórházba.

Írtam egy ajánlott levelet, amiben kikértem a papírt, meg megadtam az adataimat, és elküldték nekem levélben.

2014. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
Bocsánat, de a pánikbetegséged azt jelenti, hogy nem tudsz kimenni az utcára? Hogy fogsz így nősülni? Házhoz jön az anyakönyvvezető? Bocsánat, de nekem fura, hogy lehetetlen, hogy te elmenj a másolatért.
2014. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:-)) Nem azt jelenti! Nem is ez volt a kérdés! Tömegközlekedési eszközökön jön rám a pánik,hol kissebb hol nagyobb mértékben! Ha fölszállok egy buszra és véletlen rám tör, 1 perc múlva leszállhatok,megyek egy megállót gyalog, addigra elmúlik,a következőre meg fölszállok! Vonaton ha úgy alakűl ezt hol tudom megcsinálni? Lehet hogy egész úton a világon semmi nem történne, de nem merek elindúlni,túl hosszú az út! De nem az volt a kérdés hogy megyek az anyakönyv vezető elé? Mert mindennap el megyek dolgozni meg haza is jövök! Hanem hogy hogyan tudnék hozzájutni a papíromhoz anélkűl hogy le kéne utaznom Debrecenbe,440km oda vissza! Nem fikázásokat és gúnyolódást kértem hanem tanácsot! Köszönöm mindenkinek a választ majd valahogy megoldom! Üdv!
2014. jan. 5. 01:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Off


5-ös unokatesómnak is oánikbetegsége van, ő azt enm bírja, ha rá figyelne, mégis válllata a felesége kedvéért az esküvőt, a 100 fős lagzival.

Nem tűrte végül rosszabbul, mint akárki más. A felesége nem erőltette, de ő nem akarta ezt az élményt elvenni tőle.


De itt mi mindannyian ismertük a problémáját, tudtuk volna lezelni, de egy vonaton ezt nem lehet megoldani...



On:

Szereznék amúgy egy ismerőst kocsival, aki elvisz Debrecenbe, ha másképpen nem megoldható.

2014. jan. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy te megértesz! Ha lenne ilyen lehetőségem hogy kocsival levigyenek,semmi gond nem lenne, de sajnos nincs! Holnap fölhívom őket és majd el mondják hogy mit lehet tenni!
2014. jan. 5. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!