Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsalom a feleségem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt el kell mondanom, hogy szeretem őt, de megváltozott. Egy éve vagyunk házasok, de azóta silány a szexuális életünk, folyton a gyerektémán görcsöl, ezért ideges, nyomott. Régebben mindig jártunk kirándulni, sportolni, most semmihez nincs kedve, elhagyta magát, ha mondom hogy menjünk el kajálni/ kirándulni az a válasz, hogy minek, nincs kedve, menjek egyedül. A melóhelyre most jött egy fiatal gyakornok lány, vele szoktam kávézni, beszélgetni, nem tudj hogy házas vagyok. Nagyon vonzó, vidám, emlékeztet a feleségem régi énjére. Egyre jobban vonzódok hozzá szexuális téren is, tudom, hogy nem helyes, de nem tudok meddig fogom még magam tartani.
2014. júl. 5. 13:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Semmi gond, dugd meg a kis munkatársadat, csak ELŐTTE szólj a nejednek hogy ennyi volt, meg a kiscsajnak is, hogy épp válni készülsz. Probléma megoldva.
2014. júl. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
"nem tudok meddig fogom még magam tartani." És Isten szabad akaratot adott az embernek. Ha nem akarod, ne tedd meg, egyszerűen kerüld el a helyzeteket, amik a megcsaláshoz vezethetnek! Építsd le a lányt, ne kávézgass vele, ne beszélgessetek, ne jópofizz neki, kerüld, amennyire csak tudod! Otthon pedig vágj rendet, mondd el a feleségednek, hogy boldogtalan vagy így, és hogy igyekezzen megváltozni! Amúgy te is akarsz gyereket, vagy csak ő van ráesve a témára? Mert így a gyerekvállalás a lehető legrosszabb dolog, amit tehettek!
2014. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%
Kapora jott a kis csaj. Nem vagy eleg ferfi ahhoz, hogy keress egy p..nat? Csak olyannal mersz, aki ott van helyben, talcan? Ja, melekeztet a fiatalabb idokre? Dugasnak jo lesz, de nem fog megfiatalitani. Meg nem tudja, hogy nos vagy, de majd megtudja.
2014. júl. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg szereted, vegyél nagy levegőt, teremts alkalmas körülményeket és nagyon komolyan beszélgess el vele.

Ki tudja, mi fog kiderülni? Lehet hogy nem is ez az alapprobléma. Ne támadd le, az csak ront a helyzeten: légy türelmes vele, mutass valódi érdeklődést.

Ha a beszélgetéseitek nem vezetnek eredményre, és nem láttok megoldást a helyzetetek rendezésére, akkor érdemes külön utakon folytatni tovább.

Képzeld el ugyanis, ha egy ilyen helyzetbe még egy baba is beleszületik...

Vállald a felelősséget,változtass a helyzeten. A megcsalás nem fog semmit megoldani. Bűntudatod lesz, a helyzetetek még jobban elmérgesedik,idő kérdése hogy mikor mentek szét.

Ha viszont te megteszel mindent a helyzet megoldása érdekében, akkor tiszta lelkiismerettel tudsz továbblépni ( így vagy úgy).

2014. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
32%
undorító...fordítsd meg, ha a feleséged írta volna ezt rólad?hogyesne? ..gondolkodj mielőtt ilyeneket kijelentesz...ha már annyira nem szereted hagyd el,de ne bántsd..
2014. júl. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Az sem fair, hogy a lányt olyan helyzetbe hozod, hogy szerető legyen.
2014. júl. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
63%

Azt mondod, egy éve vagytok házasok. Mit jelent az, hogy a gyerektémán csücsül? Van már gyerekeket, vagy csak szeretnétek?

A másik: mennyit segítesz a háztartásban? Ha mindent ő csinál, lehet, hogy tényleg fáradt és este már nincs kedve a szexhez.

2014. júl. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Ő szeretne gyereket, én még egy évet minimum várnék vele, még fiatal ő is, tehát nem értem hova siet. Szoktam főzni, mosogatni, porszívózni napi szinten, főzni mondhatni csak én szoktam, hétvégén is melózok mert olyan a munkám, ő viszont van amikor otthon dolgozik, és akkor sem csinál itthon semmit.
2014. júl. 5. 14:52
 9/31 anonim ***** válasza:
87%

Gondold végig,mit szeretnél! Ha szereted és tiszteled a feleséged, leültök megbeszélni a problémáitokat és beszélhettek arról is, hogyan tovább.

Hogy megcsald a feleséged vagy a lánykából tudta nélkül szerető legyen... Kicsit legyél empatikus, gondold bele a másik helyzetébe magad.

Ne legyél olyan, mint néhány férfi :(

(Egy szerető, tudtán kívül)

2014. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha otthon dolgozik, akkor nem tud mast csinalni, mert dolgozik.
2014. júl. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!