Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsalom a feleségem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt el kell mondanom, hogy szeretem őt, de megváltozott. Egy éve vagyunk házasok, de azóta silány a szexuális életünk, folyton a gyerektémán görcsöl, ezért ideges, nyomott. Régebben mindig jártunk kirándulni, sportolni, most semmihez nincs kedve, elhagyta magát, ha mondom hogy menjünk el kajálni/ kirándulni az a válasz, hogy minek, nincs kedve, menjek egyedül. A melóhelyre most jött egy fiatal gyakornok lány, vele szoktam kávézni, beszélgetni, nem tudj hogy házas vagyok. Nagyon vonzó, vidám, emlékeztet a feleségem régi énjére. Egyre jobban vonzódok hozzá szexuális téren is, tudom, hogy nem helyes, de nem tudok meddig fogom még magam tartani.
2014. júl. 5. 13:43
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Elhagyni nem akarom, sok évi kapcsolatot dobnék ki a kukába. Megcsalni sem szándékozom, ezért is tettem ki a kérdést, de ha nem javul a helyzet sajnos nem látok más megoldást mint a válást.


De, Tomi vagyok. Miért?

2014. júl. 5. 16:26
 22/31 anonim ***** válasza:
97%
Ej kedves kérdező vagy a nejed, vagy a gyakornok lány, de egyik rád ismert! :D
2014. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarod a kukába dobni a kapcsolatot, de megcsalásól már szó esett, miért nem próbálod megbeszélni vele?
2014. júl. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
96%
Na, valaki ráismert a kérdezőre :D
2014. júl. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszeru,ne csald meg es minden ok,gondoly bele,hogy ha o is megcsalna ,hogy erezned magad!
2014. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
94%
Kíváncsi vagyok ki ismert rá a kérdezőre :D
2014. júl. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
a gyakornok csajtól függetlenül kellene eldöntened h a feleségedtől akarsz-e még vmit vagy csak megbolondított a friss pipi. ezért azt tanácsolom h vele minden kapcsolatot szakíts meg h ne befolyásoljon és először a házasságodat rendezd vagy zárd le
2014. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
ilyet se lattam meg,hogy valaki raismer a kerdezore :D
2014. júl. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
95%

Ez nagyon tisztességetelen húzás lenne.

A lánnyal mert nem tudja,hogy nős vagy(és utánna ő lesz a büdös k... aki elveszi mások férjét,mert a közvéleményt nem érdekli,hogy basszus,nem tudtam,hogy nős-sajna voltam ilyen helyzetben,tapasztalat),és a feleségeddel szemben is,mert nem mondod meg neki mi a gond(pl,hogy te még nem akarsz gyereket).

A megcsalással csak két szék közül a földre fogsz végül kerülni,mert valószinűleg a csaj is faképnél hagy,ha megtudja,hogy nős vagy,és ha otthon kiderül,az asszony is.

2014. júl. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
94%
a lehető legjobbat tennéd a feleségeddel ha elhagyod, még most. te utána kúszva mennél haza, ő pedig találna egy hozzáillő férfit.
2014. júl. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!