Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, hogy megcsalom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy megcsalom a feleségem. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Mindenekelőtt el kell mondanom, hogy szeretem őt, de megváltozott. Egy éve vagyunk házasok, de azóta silány a szexuális életünk, folyton a gyerektémán görcsöl, ezért ideges, nyomott. Régebben mindig jártunk kirándulni, sportolni, most semmihez nincs kedve, elhagyta magát, ha mondom hogy menjünk el kajálni/ kirándulni az a válasz, hogy minek, nincs kedve, menjek egyedül. A melóhelyre most jött egy fiatal gyakornok lány, vele szoktam kávézni, beszélgetni, nem tudj hogy házas vagyok. Nagyon vonzó, vidám, emlékeztet a feleségem régi énjére. Egyre jobban vonzódok hozzá szexuális téren is, tudom, hogy nem helyes, de nem tudok meddig fogom még magam tartani.
2014. júl. 5. 13:43
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
A gyakornoklány kapóra jönne, de szerintem, ne tedd meg. Először próbáld meg megbeszélni a feleségeddel, hogy miért viselkedik így, mert azért annál többet érdemel, hogy a háta mögött átverd. Ha nem megy, és továbbra sem lesztek egy hullámhosszon (pl. a gyerekkérdésben), akkor ne erőltesd, mert annak sincs értelme.
2015. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!