Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csinalok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Megint ugyanott vagyok es mar unom a vitat. A ferjem es az en fizetesem

500ezer havonta ha minden jol megy es kapok jutalekot ha nem akkor csak 350ezer de ez fix minden honapban. Alberletben elunk 65+rezsi kell fizetnunk ez altalaban 100ezerbol megvan. 250ezer marad minden honapban de nem tudok semmit felre tenni. Masfel eve dolgozunk elotte diakok voltunk. Az elso evben a hiteleinket torlesztettuk ezert nem sporoltunk,de fel ev alatt sem sikerult 1000 ft meg takaritani. Ruhara es etelre megy el a penz (nem sok ruhank volt ), ritkan szorakozasra vagy nem vart kiadasra (fogorvos, autoszerviz...).

Masoknal ez hogy van? 24 es 26 evesek vagyunk. Adnatok tanacsot mitcsinaljak?Vagy mit ne.

Koszonom


2014. aug. 29. 14:50
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Nem igazan vettunk ruhakat mig tanultunk. Most van egy farmerem (24900ft volt) es mivel ugyanaz a minoseg mint a regi remelem ez is kitart 3-4 evig vagy akar tovabb ezzel csak azt akarom mondani, hogy bar nem olcso ruhakat vettunk de legalabb nem surun kell vasarolni.

Piacon vasarolok zoldseget, gyumolcsot minden masbol inkabb a jobb minoseget es hust is mindig ugyanott veszek.

Eddig probaltam felre tenni, de valamire mindig elmegy a penz.

2014. aug. 29. 15:28
 12/33 anonim ***** válasza:
77%
Bankkártyáról vásároltok?
2014. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

Hitelunk nincs, ahogy megtakaritasunk se.

Hetfotol megprobalom irni a kiadasokat. Hetente ketszer szoktunk vasarolni 10ezer hetvegen es meg 10ezer megy el hetkoznap.

2014. aug. 29. 15:32
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát valamire nagyon elmegy a pénz, mert ha 4 évente vennél nadrágot, akkor most baromi sok pénzed lenne, szerintem is csak az a megoldás, ha minden kiadást leírtok egy füzetbe és akkor látni fogod, hogy hol folyik el a legtöbb pénz. Amúgy ennyi pénznél, én már biztosan valamilyen lekötött számlára utalnék minimum 50 ezer Ft feletti összeget havonta, ha másra nem is spóroltok, legalább egy luxusnyaralás kijöhet belőle minden évben.
2014. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

ha heti 20e-ért vásároltok, az is csak 80e és a többi mire megy el?

ha szórakozásra se költötök?

2014. aug. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
Kp ban kapjuk a fizetest (igy kertuk), mert probalok sporolni a banki koltsegeken is junius ota, de elotte kartyaval vasaroltam.
2014. aug. 29. 15:34
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Akkor nincs mese, írni kell a kiadásokat.

De fontos, hogy csekkolva legyen, mennyi pénz jött be egy hónapban, mennyi ment el, és mennyi maradt a tárcában.


Ha minden úgy van amit írtál, akkor a rendelkezésre álló összeg fele eltűnik valami rejtélyes helyen.

A kiadás-vezetés biztos fény fog deríteni rá, hogy hol.

2014. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy csak kíváncsiságképpen, a párod a te kezedbe adja minden fizunál a teljes keresetét? ergo egy kasszán vagytok, amit te vezetsz?
2014. aug. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
83%
24900-ért farmer? 3 évre? Így tényleg nem fogtok spórolni. Ami a ruházkodást illeti, teljesen megértelek. Én is ruhatár nélkül voltam friss diplomásként, és hasonló a helyzet most kétgyerekes anyukaként is. Ruhákra az elmúlt pár évben nem költöttem, mert a pénzünket a házra meg a gyerekekre költöttük. Még 4-5 kilót leadok, és utána feltöltöm én is a szekrényt. De azért kicsit ésszerűbben. Nem azt mondom, hogy kínaiban vásárolj, de inkább akkor vegyél ruhát, amikor olcsó, mondjuk szezon végén. 1 hónapja sincs, hogy bevásároltam a gyerkőcnek az ovira. Mindent féláron vettem meg, és a félár mellett minden 3. ruha ingyen volt. C&a, New Yorker, Vögele...stb. Nézz körül. 2000-3000-ért márkás ingeket vettem a férjemnek féláron, vagy utolsó darabként. 3 évet simán kibírnak. A Deichmann is évente kétszer kiárusít. Így vettem a gyerkőcnek 3000-ért adidas cipőt. Pont őszre fog belenőni a lába. Egy kicsit ésszerűbben költs, mert így nem mentek egyről a kettőre.
2014. aug. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

Vettunk az OBI ba egy kis szefet es en is es o is oda teszuk a fizetesunket. En szoktam vasarolni altalaban o csak akkor jon velem ha szuksege van valamire, mint pl tegnap azert jott mert borotvat is vettunk neki.

Mondhatjuk, hogy en kezelem a penzt de o is barmikor hozza er.

A nagyobb kiadasokat mint az autoszerviz vagy a fodrasz ami 8000ft szeretem vele megbeszelni, hogy szivem a jov. heten fodraszhoz megyek ....

2014. aug. 29. 15:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!