Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele?

Figyelt kérdés

A no; 8 alt. iskolai vegzetsege van, arufeltolto egy hiper mark.ben, nem szep de nem is kifejezetten csunya, olykor a ferjevel nagyon bunko akar tarsasagban is, a ferje szerint a szex nem rossz de maŝal volt mar jobb is, apa alkoholista anyana 3 apatol 4 gyereke van szoval a csaladja sem jo.

A ferfi; 2 diploma 3 felsofoku nyelv vizsga, megbizott igazgato, meg ferfiak is megjegyzik, hogy jol nezz ki, kedves es jo indulatu, ertelmisegi csaladbol szarmazik.

Miert valaszt egy ilyen ferfi ilyen not?


2014. aug. 29. 11:54
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy hazias. Ha a fodrasz vagy vacsora keszites kozott valasztania kell a fozest valasztja. Nekem azert furcsa mert sokszor hallottam diplomas ember diplomas part valasz maganak.

Nekem nem kell az a fiu, csak furcsa a kapcsolat nekem.

Es csak megbizott igazato szoval nem annyira keres sokat.

2014. aug. 29. 13:43
 32/37 anonim ***** válasza:
100%

De áruld már el, minek ragozod még tovább a dolgot? Jópár választ kaptál, de az igazi okot a férfi és a nő tudja.


Ha hiszed, ha nem, velünk kapcsolatban is boncolgatták már, hogy miért vagyunk együtt?


A férjem 190 cm, magas, sportos, sármos. Olyan Hugh Jackman típus.


Én alacsony, kövér, szőrös :D


A férjem fülig szerelmes belém. Hát ennyi :)

2014. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Es miert van veled a ferjed? Szerelmes az oke, de valamiert beled szeretett es gondolom ez nem a szerelem elso latasra dolog volt.
2014. aug. 29. 14:35
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ahány ember, annyiféle ízlés. Mindenkinek más a zsánere, és párválasztásnál a külső és a végzettség csak egy szempont a sok közül.

Nem értem, mit vonaglasz emiatt.

2014. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
19%

Akkor erre varrjatok gombot:

férj: diplomás, középvezetői pozíció, helyes, kicsit soviniszta, de még teljesen elfogadható, sokat keres

feleség: kisegítő, idegbajos, állandóan üvöltöznek egymással, megcsalta nem is egyszer, az egész familia igazi low-life, nem dolgozik, mert hát mit képzel mindenki, hogy majd ő bármit is fog csinálni???? Ez vonatkozik a házimunkára is, MINDENT a férj csinál, még egy számlát se képes a nő befizetni. Gyerek hála istennek nincs, nem is hiányozna ebbe a káoszba.

Szép, mi?

Megoldás: az emberek igényei eltérőek, van akinek egy házias képzetlen, műveletlen bula kell, van akinek egy nem annyira házias, de együttélésre alkalmas értelmes nő, van akinek meg ez...

2014. aug. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
még jó,hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni..különben már megtettem volna :D
2014. aug. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Valamiért csak szereti.


Engem is szeret a férjem a Matt Leblanc típusú 190 centi magas, kicsit izmos, helyes, barna szemű, barna hajú férjem, és csak engem választott, engem, a 175 centi magas duci, természetes hosszú szőke hajú, világoskék szemű, nem szép nőt, sajnos szeplős vagyok:( /

a 173 centi magas szép, vékony hosszú festett vörös hajú, zöldszemű helyett.

Miért? Azért mert én jövök be neki jobban. Nekem van személyiségem, tudok véleményt alkotni dolgokról, tud velem beszélgetni, van bennünk közös, nem olyan vagyok mint a másik lány, hogy neki minden mindegy..., semmiről nem mond semmit, képtelenség megismerni mert nem mesél magáról sem...stb


Tudod nem csak az iskolai végzettség, és a külső számít egy kapcsolatban. A papírral kitörölheted a segged, a külső pedig idővel megkopik, elráncosodik, és mi marad utána? Az, hogy képes vagy e egy értelmes szót váltani a partnereddel...

Ezért vallom azt, hogy akivel összeköti az ember az életét, ne csak a szerelme/szeretője legyen akivel eszméletlen jó az ágyban, hanem a legjobb barátja is:)

2014. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!