Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele?

Figyelt kérdés

A no; 8 alt. iskolai vegzetsege van, arufeltolto egy hiper mark.ben, nem szep de nem is kifejezetten csunya, olykor a ferjevel nagyon bunko akar tarsasagban is, a ferje szerint a szex nem rossz de maŝal volt mar jobb is, apa alkoholista anyana 3 apatol 4 gyereke van szoval a csaladja sem jo.

A ferfi; 2 diploma 3 felsofoku nyelv vizsga, megbizott igazgato, meg ferfiak is megjegyzik, hogy jol nezz ki, kedves es jo indulatu, ertelmisegi csaladbol szarmazik.

Miert valaszt egy ilyen ferfi ilyen not?


2014. aug. 29. 11:54
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Túl van bonyolítva a téma. Maradjunk annál, SZERETI ŐT.

(Ilyen döbbenetes dolgok vannak a világban, mint például ez is) Szerelmes bele. Meglátta benne a nőt. Nem egy nőt. A Nőt. Kérdező, majd egyszer benned is meglátja valaki, reméljük.

2014. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:
A noverm baratja a fiu baratja es mikor nyaron otthon voltam egy este beszelgettunk roluk is es akkor mondtam talan a lany jol csinal valamit es akkor a noverem baratja mondta el azt amit irtam.
2014. aug. 29. 12:53
 23/37 anonim ***** válasza:
4%
Ha nem kifejezetten jóképű a pasi, akkor nem jutott neki jobb nő. A kedvesség és a műveltség nem játszik szerepet a nőknél sajnos.
2014. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
A pasival semmi problema apolt sportos helyes es sikeres.
2014. aug. 29. 13:00
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

24: A nővel sincs probléma :) (Csak szerinted.)


Keress olyan férfit, aki téged akar, és na ott próbálj furkálni, aki másba szerelmes.

2014. aug. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Ez a utolso nem ertettem.
2014. aug. 29. 13:10
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Jaa szoval a haverja ezt mondta...ertem.

Most biztos azt gondolod, hogy te mennyivel jobb no vagy, es a pasinak inkabb a te fejed kene, hogy tetszen.

Hmmm, nagyon viszkedhet oda lenn.

2014. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%
befogadott a pasi bnője és te úgy hálálod meg hogy elmondod mindennek a nőt? undorító vagy..gondolom bejön neked a pasi...te gondolom szépség királynő vagy...meg okos,ügyes,aranyos,bájos..de a pasi nője átlagon aluli ugye? kétszer nem mondom,hogy téged is csak a lovéja vonz a pasiba,lehet hogy annak az kis árufeltöltő csajnak(aki nem eltartatja magát és elvállaltad fizikai munkát) a természete ezerszer jobb mint a tied és olyat ad a pasinak amit te sose tudnál megadni neki...amúgy ne is erőlködj mivel nem lenne hosszútávú kapcsolatod ezzel a palival ugyanis...te csak azt emelted ki hogy diplomás,igazgató jól néz ki jó családból jött...nem ám azt hogy milyen jószívű,jó lelkű aranyos kedves vicces....nem...pénzes igazgató :D te amúgy azt hiszed hogy lenne helyed ilyen helyesírással egy igazgató mellett?
2014. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy gondoskodó háziasszony, vagy jól főz. :)

Vagy csak egyszerűen szerelmes belé, pont belé, nahát. :)

2014. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
*jólelkű
2014. aug. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!