Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van vele?

Figyelt kérdés

A no; 8 alt. iskolai vegzetsege van, arufeltolto egy hiper mark.ben, nem szep de nem is kifejezetten csunya, olykor a ferjevel nagyon bunko akar tarsasagban is, a ferje szerint a szex nem rossz de maŝal volt mar jobb is, apa alkoholista anyana 3 apatol 4 gyereke van szoval a csaladja sem jo.

A ferfi; 2 diploma 3 felsofoku nyelv vizsga, megbizott igazgato, meg ferfiak is megjegyzik, hogy jol nezz ki, kedves es jo indulatu, ertelmisegi csaladbol szarmazik.

Miert valaszt egy ilyen ferfi ilyen not?


2014. aug. 29. 11:54
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem élsz velük, akkor nem tudhatod, milyen otthon. Attól, hogy valakit ismersz jó, még nem ismered minden oldalát.

Ismerek olyan párokat, akik teljesen normális vagy kifejezetten boldog párnak tűntek a külvilág számára.

Aztán derült égből válás. Aztán persze kiderült, mik folytak otthon, amikről senki sem tudott.

2014. aug. 29. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

10:

Nem is neked kell érteni. Az ő dolguk, hogy miért vannak együtt, hogy mit szeretnek egymásban.

Attól, hogy valakinek magasabb iskolai végzettsége van, még nem lesz jobb vagy értékesebb vagy szerethetőbb ember. Nem ezen múlik.

2014. aug. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
4 honapig eltem "veluk" vagyis pontosan naluk. Ezert irtam tudom milyenek.
2014. aug. 29. 12:24
 14/37 anonim ***** válasza:
75%

Miért éltél velük? Kijük vagy?

Kéne neked a pasi? Mert akkor biztosan sokkal rosszabbnak látod a nőt, mint amilyen valójában, a féltékenység miatt.

Szerintem ne foglalkozz ezzel.

A férfi őt szereti, vele akar lenni. Ennyi!

2014. aug. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván valamiért erre a nőre van szüksége annak a férfinak, azért választotta őt. Talán elég neki a munkahelyen játszani a sznob, igényes férfit és a magánéletében az egyszerű, natúr, nyers dolgokat szereti. Talán arra izgul ahogy a nő bánik vele... Kívülállóként az életben nem tudjuk meg a miértjét.
2014. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Akkor mentem vissza Magyarorszagra es a fiut regota ismertem, mert a noverem csoporttarsa volt es diakkent laktak egyutt.
2014. aug. 29. 12:28
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
És nővéred csoporttársánál laktál? :S
2014. aug. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Baratok voltak nem csak csoporttarsak, tartjak a kapcsolatott. Ket eve nyaron 3 hetig voltak a noveremnel nyaralni. Ok ajanlottak fel, hogy lakhatok ott naluk, es nem ingyen laktam 150 eurot fizettem havonta.
2014. aug. 29. 12:38
 19/37 anonim ***** válasza:
És veled beszélte meg a férj a szexuális életüket is?
2014. aug. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
18: És gondolod, ha ott van egy vendég náluk, akkor ugyanúgy viselkednek, mint amikor csak saját maguk vannak négyszemközt?
2014. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!