Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti, hogy értetnétek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy értetnétek meg vele?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kisfiunk. Sajnos a terhességem nem volt zökkenőmentes. 7 hónapig feküdtem szinte semmit se csinálhattam orvosi utasításra aztán az utolsó 2 hónapban kórházban feküdtem. Az orvos kicsit eltúlozta,mert pusztán az egyszer mért 160-as vérnyomásom miatt kellett de mindig azt mondta a következő méréstől függ hazaenged e. S hiába voltak jók az értékek azt mondta menjek saját felelősségre de a baba érdeke,hogy maradjak. Így nyilván maradtam a végéig. Szóval elég rossz volt. Tejem abszolút nem volt így első perctől tápszeres a babám. A férjem mindent betartatott így 6 hétig tényleg nem mozdultam ki a baba miatt. Aztán azóta is csak ritkán,mert szerinte nem jó a gyereknek. Néha nagyon egyedül érzem magam. Persze elvisz havi 1szer vacsorázni meg körmöshöz meg ha úgy van vásárolni de akkor se az igazi hisz jó lenne egyedül is. 1 órára lakunk a belvárostól így amíg a kicsi alszik gyalog nem járnánk meg max kocsival de jogsim nincs. A férjem azt mondta a második gyereknél biztos más lesz. De nem akarok másikat. Mindig azt mondja pár hónap után visszatérünk rá és mosolyog. De nem érti meg,hogy tényleg nem akarok. Ezek annyira rossz élmények voltak,ráadásul a folytonos bezártság is,hogy nem szeretnék több babát. Már leültünk párszor megbeszélni de mindig csak rám hagyja. Szerintetek ,hogy értessem meg vele?
2014. jún. 23. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

"De nem akarok másikat. Mindig azt mondja pár hónap után visszatérünk rá és mosolyog. De nem érti meg,hogy tényleg nem akarok."


Akkor majd megmondod neki 5 hónap múlva is. Mi ebben a bonyolult? Miért kell nektek nőknek túlbonyolítani mindent, csoda, hogy annyi gondotok van.

2014. jún. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

nekem is magas volt a vérnyomásom, de nem irtak elő ágynyugalmat. sőt végig dolgoztam, fizikai munkát, persze nem olyan keményen.

a másik babáról annyit hogy nem muszáj ugyanúgy lennie mindennek, ennél se kellett volna. mondd meg a férjednek hogy te vagy az anya te tudod, érzed mi jo a babának! ne hagyd magad

2014. jún. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az ágynyugalom azért volt,mert bevéreztem illetve görcsölt a hasam és félő volt,hogy elmegy a baba. Oké,hogy megmondom. Eddig is mondtam. De ez neki nagyon fontos dolog.
2014. jún. 23. 19:50
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
hát az biztos nem kellemes, így még érthető, legalább ha melléd állna noo.. dehát ezt nem tudtam.
2014. jún. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy álltok anyagilag, de mi lenne, ha beiratkoznál egy autósiskolába, azt heti párszor 2 órát ő is kibírná a gyerekkel és te is kiszabadulnál.
2014. jún. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a jogsit még nem lehet 4 évig (felülvizsgálják az epilepsziámat). A körmös azért van,hogy kimozduljak de az is úgy,hogy elvisz kocsival, otthagyja velem a gyereket ő meg addig hazajön vagy bevásárol és jön értem. A vacsikra meg odaadja a szüleinek de max 1 vagy másfél órára.
2014. jún. 23. 20:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Próbáltál már vele beszélni arról, hogy vigyázzon egy ideig a picire, amég te elmész sétálni egyet-egyet? Nem kell a belvárosba menni, csak simán kiszellőztetni a fejedet egy picit. Szerintem itt nem a második baba kérdéssel van a gond, hanem hogy neked szükséged lenne egy kis időre, amikor csak magaddal foglalkozol.
2014. jún. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen próbáltam :) sajnos ő erre felkapta a vizet,hogy akkor menjek ahova akarok nem fog zavarni. Ő ezeket úgy veszi fel mintha nem is szeretnék vele lenni. Persze mondta,hogy bevásárol meg postára megy,hogy ne rángassam a picit de nekem az hányzik,hogy végre ne úgy vásároljunk,hogy hoz valami 5 számmal kisebb melltartót,hogy "jó lesz az úgyse mész sehova". Na ezek miatt nem akarok még egy kisbabát. De ő úgy veszi fel mintha hisztiznék.
2014. jún. 23. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
6hétig nem mozdultálki,azőta is csak ritkán.kicsit elmebajos a párod.Miért nem jó az a gyereknek?Nem lepne meg ha befordulnál.nyárvan,ne már magad legyél meg a gyerek és semmi más.ő azért elmegy.hát én sem szülnék.mintha rabszolgája lennél majd ő meg mondja mit akarj.hagyd rá,majd észre veszi nem fogsz szülni.igenis mozdulj ki,gyerekkel vagy anélkül,mert meg fogsz zakkanni.bocs a hibákért,lányom laptopja és ez nekem nagyon fura.aszatlihoz állna a kezem
2014. jún. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) hát elég depis szoktam lenni de ha elmondom neki mi bánt, veszekszünk majd azt mondja kitalálunk valamit. Aztán semmi se változik. Mindig azt mondja nem fogja a gyereket "kotorékok" közé vinni. Vagy ő elvisz de akkor otthagyja velem a gyereket. Azt pedig,hogy elment...azt tegnap közölte és mikor számon kértem veszekedtünk reggel pedig csak azt írta,hogy este későn jön.
2014. jún. 23. 21:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!