Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti, hogy értetnétek meg vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti, hogy értetnétek meg vele?

Figyelt kérdés
Van egy 3 hónapos kisfiunk. Sajnos a terhességem nem volt zökkenőmentes. 7 hónapig feküdtem szinte semmit se csinálhattam orvosi utasításra aztán az utolsó 2 hónapban kórházban feküdtem. Az orvos kicsit eltúlozta,mert pusztán az egyszer mért 160-as vérnyomásom miatt kellett de mindig azt mondta a következő méréstől függ hazaenged e. S hiába voltak jók az értékek azt mondta menjek saját felelősségre de a baba érdeke,hogy maradjak. Így nyilván maradtam a végéig. Szóval elég rossz volt. Tejem abszolút nem volt így első perctől tápszeres a babám. A férjem mindent betartatott így 6 hétig tényleg nem mozdultam ki a baba miatt. Aztán azóta is csak ritkán,mert szerinte nem jó a gyereknek. Néha nagyon egyedül érzem magam. Persze elvisz havi 1szer vacsorázni meg körmöshöz meg ha úgy van vásárolni de akkor se az igazi hisz jó lenne egyedül is. 1 órára lakunk a belvárostól így amíg a kicsi alszik gyalog nem járnánk meg max kocsival de jogsim nincs. A férjem azt mondta a második gyereknél biztos más lesz. De nem akarok másikat. Mindig azt mondja pár hónap után visszatérünk rá és mosolyog. De nem érti meg,hogy tényleg nem akarok. Ezek annyira rossz élmények voltak,ráadásul a folytonos bezártság is,hogy nem szeretnék több babát. Már leültünk párszor megbeszélni de mindig csak rám hagyja. Szerintetek ,hogy értessem meg vele?
2014. jún. 23. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

De miért nem mozdulsz ki napközben?

Nem kell ahhoz kocsi.

Van tömegközlekedés,jó,aláírom,babakocsit feltenni rossz,de én is így közlekedek,bár van jogsim,de parkolni utálok,így inkább buszozok.Tápszeres babával még könnyebb,megcsinálod előre,termoszba teszed,és kész.

2 hónapos a fiunk,unatkozom itthon (úgy,hogy van főtt kaja,tiszta ház,kert),sokszor reggel elmegy a férjem,vagy bevisz minket is egy darabig vagy buszra szállunk és csavargunk,nyári terv az összes szomszéd város és falu felfedezése.

2014. jún. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért nem megyek busszal,mert a férjem szerint ne vigyem a "gennyes városokba". Már kértem párszor vigyen be minket de nem volt hajlandó. Mindig talál kifogást. De jó lenne az is ha néha úgy mehetnék el valahova,hogy nem rám hagyja a gyereket. Tegnap este megint mondta,hogy majd ha lesz másik baba és mondtam,hogy de nem lesz. Erre felhúzta magát,hogy én nem is szeretem és elment.
2014. jún. 25. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!