Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő nem fordít magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem fordít magára annyi időt, hamarabb elhagyja a párja?

Figyelt kérdés

Ha egy nő többet törődik a háztartással, és jó természetű, de otthon nem tip-top, az rossz hatással lehet a kapcsolatra?

Pl ha otthon nem sminkel, nem hord melltartót, pólót és melegítőnacit hord, mert így kényelmes. Viszont rendszeresen tisztálkodik, szőrtelenít, hajat mos...


2014. aug. 19. 19:58
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
42%

Én dolgozom (koktélruhákban járok és magassarkúban minden nap), így amikor hazaérek, a smink marad, vagy kicsit javítgatok rajta még, és passzos sötétkék cicanaci és vagy passzos haspóló vagy passzos ujjatlan top van rajtam. Nincs rajtam melltartó, hanem sportmelltartóra váltok (nagy a mellem).


Én mondjuk sose voltam az a típus, aki otthon melegítőben, vállalhatatlanul létezik, sőt, mi hazaérve nem is cseréljük le azonnal a rucijainkat pizsire.:)


27N

2014. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha körülnézek a környezetemben, nagyon úgy néz ki, nem ettől függ. Pl. sok férfinek határozottan tetszik, ha egy nő nem hord melltartót (jó, nem olyan, akinek a térdét veri a cickó) és a póló, melegítő sem gáz, ha nem szutykos, széthordott. Sőt, egy ápolt, de egyszerű öltözködésű nőt, aki házias, sokat foglalkozik a családdal, jobban megbecsülnek, mint egy olyat, akinek első a külseje.

De nem akarok általánosítani, mert ahhoz, hogy két ember együtt maradjon, sokat számít az is, hogy mennyire illenek össze, mennyire összeegyeztethető az életstílusuk. Egy külsőorientált férfi pl. lehet egy külsőorientált nő mellett boldogabb és tart ki jobban.

2014. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 Krisztinas Edina válasza:
0%
Nem nadrágot kell hordani szoknyát fázik a lábad nejlonharisnyát.Sokkal kényelmesebb és szexibb is.Férjed biztos jobban örülne,ha így látna haza érve a munkából.Én mindig szoknyába nejlonharisnyába vagyok otthon és a munkahelyemen is.Egy nőnek szexinek kell lenni minden helyzetben.
2014. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

"Egy nőnek szexinek kell lenni minden helyzetben."


1. Nem mindenkinek ugyanaz a szexi.

2. Akkor a férj is nézzen ki valahogy, ne kolbászfoltos, szürke trikóban döntse befele a sört.

2014. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
69%

Arról nem is beszélve, hogy a nejlonharisnyát nem bírja ám mindenki. Én pl. szétvakarom tőle a lábamat/combomat/fenekemet, tökmindegy hány denes az a harisnya. Ráadásul ciki-nem ciki, de nekem elég érzékeny a nemi szervem is, és a nejlon vackoktól "bepállik", ettől kényelmetlenül érzem magam.

A munkahelyemen meg nem tudom, minek kéne szexinek lennem, az csak munka, nem akarok bevágódni ott senkinél.

Akkor vagyok szexi, ha direkt tetszelegni akarok Neki, illetve, ha együtt megyünk valahova, akkor is azért, hogy Neki tetszem.


Egyébként Kérdező: nem, nem hagyja el hamarabb a párja. A férfiakat azok a nők idegesítik, akik folyton a tükör előtt cicomázzák magukat. Legalábbis ezt vettem észre a környezetemben.

2014. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 Krisztinas Edina válasza:
0%
Nem kolbászfoltos szürke trikóba dönti hátra a sört.. 1.Mivel,hogy nem isszík alkoholt.2.Ruháját nem szokta leenni,ha mégis rá fröccsen zsír vagy bármi más étel maradék utána lecseréli ruháját.3.A szexiség nálam vagy nálunk igenis a nőies őltözködés jelenti a nőiességet.Nem azért mert csúnya vagyok jó alakom is van szépek a melleim.Egyszerűen így érzem jól magam meg megszoktam a flancos ruhákat.A munkám is meg követeli Tanárnő vagyok egy Gimnáziumba tanítók.Szeretem a szoknyát nejlonharisnyát(30fokba is hordom)és tűsarkukat 11cm alatt nem veszek fel.Felérjem a táblát mivel csak 150cm magas vagyok?Ellenben férjem 212cm magas 30/6,5 nemíszervvel rendelkezik állandóan fel szexelne.Nagyon szeretem férjemet kedvéért vagyok egész nap szexi rucikba.13ével fiatalabb nálam.Nem szeretném,hogy egy napon el hagyón,nem élném túl!
2014. aug. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
És ilyen nők, ilyen helyesírással oktatnak. Kit érdekel a férjed farka mérete tanárnő?
2014. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy gimnáziumban tanítasz? Ugye nem irodalmat? :)

A gimi meg pont nem az a hely, ahol nagyon szexisnek kéne lenni.

2014. aug. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Gimnáziumi tanárnőknél nincs "megkövetelve" a szoknya plusz nejlonharisnya kombó, de mindegy.

Senki nem kérdezte a férjed méreteit, vadidegeneknek kitálalod ezeket az infókat? Remélem, a suliban legalább a diákoknak nem dicsekedsz ezzel...

2014. aug. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen helyesírással lehet valaki tanár, akkor nagy bajban vagyunk!
2014. aug. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!