Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő nem fordít magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem fordít magára annyi időt, hamarabb elhagyja a párja?

Figyelt kérdés

Ha egy nő többet törődik a háztartással, és jó természetű, de otthon nem tip-top, az rossz hatással lehet a kapcsolatra?

Pl ha otthon nem sminkel, nem hord melltartót, pólót és melegítőnacit hord, mert így kényelmes. Viszont rendszeresen tisztálkodik, szőrtelenít, hajat mos...


2014. aug. 19. 19:58
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
Olyasmi melegítő nacim van, mint amit linkelt az egyik válaszoló.
2014. aug. 19. 20:39
 22/45 anonim ***** válasza:
92%
szerintem a melegítővel sincs semmi baj, vannak már egész szép darabok, sőt az utcán is elég sokát látok...mért lenne rossz ha otthon néha nem a legjobb formában lát,annál jobban értékeli majd, hogy ha mentek valahova akkor kiszépíted magad...a melltartóra meg lehet azért is mondhatta mert tetszel neki anélkül, főleg ha nem lógnak a melleid, hanem szép formásak akkor sok férfi arra gerjed ha lássa a mellbimbód pl.
2014. aug. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem az ég világon semmi baj nincs azzal amit leírtál. Ha egy pasi szeret, akkor igazság szerint téged akar látni, nem a sminkedet vagy a melltartódat:)


Mi úgy vagyunk, hogy nyáron meztelenül vagyunk itthon, hidegebb időszakban melegítőnadrágban és pólóban esetleg plusz pulcsi. (És mindig meztelenül alszunk)


Amúgy sem szeretek felesleges ruhákat venni, csak azért meg pláne nem, hogy itthon cicanadrágban legyek...


A férjem ki is röhögne ha itthon harci díszben, sminkben stb fogadnám... ő amúgy is a természetességet szereti, tehát a festett, nagyon belőtt, mű agyonlakkozott stb hajat, műkörmöt, műszempillát, túl erős sminket, alapozóval púderrel, egyebeket utálja. Ha ilyen lennék sosem jött volna velem össze. És igen, évek után is melegítőben vagy anélkül, tökéletesen áll rám a farka.


Ha neked kényelmetlen, ne viselj melltartót. Én felveszek mert nekem kényelmetlen.:)

2014. aug. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem abszolút nem ez miatt hagyja el hamarabb. Inkább az oboázás darabszámától tenném függővé.
2014. aug. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
87%
Háát, meg lehet kövezni, de mi otthon általában egy szál bugyiban/gatyában vagyunk. Ha bejelentkezik valaki, akkor nyilván felöltözünk. :D Nem hiszem, hogy a melegítőnadrágon, meg a melltartónélküliségen múlna egy párkapcsolat (kivéve, ha a melled a térdedet veri, bár biztos van akinek ez is tetszik). Gondolom hétköznap mindenki elmegy dolgozni, felöltözik normálisan, nem melegítőnadrágban állít haza sem, így egymást nem csak abban látjátok. Vagy itt a gyíkon mindenki háztartásbeli???
2014. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
24%

"A párom általában pólóban és alsónadrágban van otthon"


Akkor ehhez a lógó melegítő is simán passzol :)

Alsógatyához smink? LOL

Vegyél fel koktélruhát :) Aztán meglesz az összhang :)

2014. aug. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
92%

Szeretem a felesegem, hetfon reggel mikor kosztumbe es magas sarku cipoben munkaba indul es szeretem mikor macko nadragba es az en polomba este melle bujik.

Legyen apolt, ha megteheti (es szerencsere igen) jarjon kozmetikushoz esfodraszhoz.

Szamomra inkabb a koszos korom,haj vagy a rossz fogak lennenek kiabranditok.

2014. aug. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezd meg a parodat....a masik meg csak tudod miben szeretne latni otthon :) am en mindent megbeszelek a parommal hogy mit hogy szeretne stb.....
2014. aug. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
74%

Micsoda igények vannak ám az első oldalon :)


Érdekes, én kifejezetten csúf ruhákban is vagyok néha itthon (fénykorában még jól nézett ki, de az évek kifakították, megnyújtották) és mégis úgy kel fel párom reggelente, hogy milyen gyönyörű vagyok (szerinte) és milyen szexi, és az én melltartó nélküli mellem bizony nem viszolygást vált ki belőle, hanem fogdosási kényszert :) De kinek hogy :)

És ez annak ellenére van így, hogy ő meg folyton utcai ruhában van otthon, nem váltott kényelmesebbre, csak mióta egészségügyi problémát okozott neki a farmer egész napos hordása.

2014. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
83%

en otthon egy polo+naciban vagyok :D melltarto nelkul.. ( uuu de rossz napi 10 orat lenni benne vagy tobbet :()

de azert a hajam rendezett,smink nics rajtam,ruham tiszta.. de ha megyunk vhova akkor azert felveszek vmi normalisat :)sooot a parom mondja hogy oltozzk kenyelmesen otthon.. 1 polo 1 bugyi :D eleg is :)

2014. aug. 20. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!