Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő nem fordít magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem fordít magára annyi időt, hamarabb elhagyja a párja?

Figyelt kérdés

Ha egy nő többet törődik a háztartással, és jó természetű, de otthon nem tip-top, az rossz hatással lehet a kapcsolatra?

Pl ha otthon nem sminkel, nem hord melltartót, pólót és melegítőnacit hord, mert így kényelmes. Viszont rendszeresen tisztálkodik, szőrtelenít, hajat mos...


2014. aug. 19. 19:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
41%

Igen, a lehető legroszabbal.


Most őszintén, szerintem senkit nem érdekel, hogy tiszta helyett egyenesen csillog minden, ha közben egy kócos, izzadt, lógós-szakadt pólóban tespedő büdös leheletű hárpia mosolyog rá utána :)


Az igényességet viszont nem sminkben és melltartóban mérik otthon.

2014. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
53%
Normális esetben nem hagyja el a párja, ha szereti. De ha a nő is szereti a férfit, akkor nem néz ki igénytelenül, ha tetszeni akar neki. Persze nem arról van szó, hogy minden nap minden órában magassarkúban kirúzsozva kell lenni, de azért melltartó nélkül...főleg ha mondjuk lóg, hát szerintem nem túl igényes.
2014. aug. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
30%
Attól függ mire van igénye a férfinak.Ha szeretné otthon sem lógó mellekkel,karikás szemekkel látni a nőt,de az mindig úgy néz ki,akkor lehet,hogy hajlamosabb félremenni.De az is lehet,hogy tök mindegy hogy néz ki,de szexistennő az ágyban,akkor lehet,hogy eszébe sem jut a pasinak másfelé menni.
2014. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
59%
Én akkor is figyelek ezekre, ha egyedül vagyok. Valahogy zavar, ha igénytelenül nézek ki.
2014. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
28%

"de szexistennő az ágyban"


Szerintem ezzel az a baj, hogy egy lógó pólós koszos nőszemélyre fel sem áll.

2014. aug. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy izzadtan, büdösen, kócosan és szakadt pólóban vagyok otthon?


A ruháim mindig tiszták, a hajam rendezett (össze van fogva, mert hosszú), a bőröm szép.

A melltartó nélküliség és a karikás szem ekkora probléma?

2014. aug. 19. 20:09
 7/45 A kérdező kommentje:

Koszos?

Szerintem írtam, hogy rendszeresen tisztálkodom. Ami napi zuhanyzást jelent

2014. aug. 19. 20:10
 8/45 anonim ***** válasza:
69%
A párod szóvátette? ha igen,akkor változtass. Én a melegítőt elfelejteném,meg a bő pólókat is. Gondolj bele.A párod gondolom dolgozik,csinos nőket,férfiakat lát. hazamegy és egy "otthonkás" nő fogadja.Elég illúzióromboló.Biztos van oylan csinosabb ruhád,amit az utcára már nem veszel fel,de nem melegítő.
2014. aug. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
92%

Attól függ, milyen beállítottságú a férfi. Az én párom megszokta, hogy még utcára sem sminkelek, itthon pedig vele egyetemben, kényelmes ruhákat hordunk, és ha csak kettesben vagyunk, egyikünket sem zavarja, hogy kopott, foltos a melegítőnadrág (kimoshatatlan folt) vagy az itthon hordott póló. Magán sem, rajtam sem.

A férjemet az ilyenek fikarcnyit sem érdeklik. Kócosan, karikás szemekkel kibújva az ágyból a kinyúlt agyonmosott pizsamámban is feláll rám a farka. :) És szeret. Tehát nem, nem félek, hogy elhagyna olyan nőért, aki még alváshoz is sminkel.

2014. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Eleinte mindig melltartóban voltam, akkor ő mondta, hogy ha nem tűnik valami kényelmesnek, nem bánja, ha leveszem.

Nem bő a pólóm, sima rövidujjú.

Akkor nem tudom, milyen nadrágot találjak ki. Szűk farmerben nem a valami kényelmes padlót mosni...

2014. aug. 19. 20:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!