Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő nem fordít magára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő nem fordít magára annyi időt, hamarabb elhagyja a párja?

Figyelt kérdés

Ha egy nő többet törődik a háztartással, és jó természetű, de otthon nem tip-top, az rossz hatással lehet a kapcsolatra?

Pl ha otthon nem sminkel, nem hord melltartót, pólót és melegítőnacit hord, mert így kényelmes. Viszont rendszeresen tisztálkodik, szőrtelenít, hajat mos...


2014. aug. 19. 19:58
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
88%
De az ilyen elvárású férfiakat hogy képzeljük el? 3 részes öltönyben, fényesre sikált cipőben vannak otthon?
2014. aug. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
98%

Ne törődj a válaszadókkal, kérdező, csakis a férjed véleményével! Az enyémnek holt mindegy, mi van itthon rajtam. (meg máshol is). Én mondjuk nem melltartó nélkül vagyok, én az ilyen belebújós sportmelltartó szerűségeket szeretem itthonra, ami azért tart is valamennyire, de nagyon laza, nem feszes. De ezt sem azért, mert előnyös, hanem mert kényelmes nekem.

Némelyik melegítőm már kidobás érett, de férjem is felveszi az agyonmosott pólóit, ahogy engem nem zavar, őt sem, miben vagyunk. Itthon vagyunk, nem divatbemutatón.

Aki azt hiszi, ezen múlik a párkapcsolata, tudom sajnálni. :) Akkor van baj, ha az egyik fél másképp gondolja. De ha ti is úgy vagytok ezzel, mint mi, akkor no para. :)

2014. aug. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%

"Gondolj bele.A párod gondolom dolgozik,csinos nőket,férfiakat lát. hazamegy és egy "otthonkás" nő fogadja.Elég illúzióromboló"


Ez egy orbitális baromság. Ahogy a férfi is szerintem otthon nem öltönynadrágban és ingben feszeng, úgy a feleség is hordhat kényelmeset.

Nekem van olyan ruhám, ami csak utcára/munkába, meg amit csak itthonra veszek fel. Ez utóbbiban van elég olyan, amitől itt sok nő szörnyülködne, de kit érdekel? Ettől nem fog a férjem más nőkre gerjedni, aki ezt hiszi, azt valszeg más miatt hagyott ott vagy csalt meg a párja.

2014. aug. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem a legtöbb nőnek ahhoz, hogy mindig a toppon legyen elég sokat kell tennie. Nem a sima ápoltságra gondolok, hanem amikor valaki rendszeresen jár tornázni, fodrászhoz, körmöshöz, stb. Ez sok idő, ennyivel kevesebb jut a családra (és a háztartásra). Az én ismerettségi körömben sokkal nagyobb arányban hagyta el a férje az ilyen nőket, mint azokat, akik tiszták és ápoltak, de nem annyira divatosak, esetleg van rajtuk súlyfölösleg.
2014. aug. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem sminkelsz, az nem gond (utcára sem sminkelek, mert utálom).

A melltartó dolog... Én mindig hordok, ha mást nem, akkor ilyen topfélét, pedig nem lógnak a cicijeim, meg nem is nagyok. Ezt valahogy sosem értettem, miért kényelmes melltartó nélkül lenni. Nekem nem az. Főleg úgy, hogy a postás bármikor csöngethet, bármikor átjöhet valaki beszélgetni hirtelen, azért ne virítson már a bimbó át a pólón... Meg ha le kell menni a boltba, akkor külön vegyem fel? Akkor inkább felveszem reggel és járok-kelek folyamatosan.

A póló meg a melegítőnaci... Ha a póló nem kinyúlt, nem hypofoltos, nem lóg, hanem normálisan néz ki, akkor nem gáz. Melegítőnaci sem az, ha mondjuk ilyen: [link] de egy alul húzott mackót semmi pénzért nem vennék fel.

2014. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
97%

Nos, mi is melegítőben vagyunk itthon, főleg télen, nyáron póló. Szerintem azért az sem jó, hogy folyton a top formádat hozod. Úgy tudnám ezt érzékeltetni, mint a meztelenséget. Néha a kevesebb több. Ha mindig fullosan lát, nyilván itt nem sminkre gondolok egyedül, akkor mit fog értékelni, ha csinosan felöltözöl? A végén már nem fogsz tudni neki újat mutatni?

Na most én itthon melegítőben vagyok, de nem ezért, hanem mert ez kényelmes, van kutya is, nem szívesen vennék fel másféle ruhát. Ehhez kényelmes a melegítő.

Rajta is ez van, senkit nem zavar, őt sem, engem sem, és reggel is szívesen van együtt velem :)

2014. aug. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok, véletlen elküldtem.

Nem rég ő mondta, mikor átölelt és érezte a melltartót, hogy milyen szoros, kényelmetlennek látszik, minek hordom itthonra. Pedig kényelmes :D

2014. aug. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
77%

Nem csak farmer meg melegítő van a világon .Én itthon leggingsben vagyok,térdig érőben,amikor nagyon meleg volt,akkor az egyik kényelmes pamut miniruhámban.A pólóm mindig passzos poló,mondhat bárki bármit,nagyon kényelmesek.

Az egy dolog,hogy szeret a párod,és előtte aztán lehet foltos melegítőben mászkálni,mert Ő is abban mászkál,egy idő után akkor is rombol,ha szeret az az ember,ha nem.Eleve mondjuk ha hajlamos rá,akkor biztos,hogy egy idő után félremegy egy tipp-topp kis nővel.Ha nem hajlamos rá,akkor,akkor sem fog elhagyni,ha foltos melegítőben mászkálsz otthon,max csak nem fog dagadni a melle a büszkeségtől,ha váratlanul betoppan egy haverja,vagy bármi vendég.

2014. aug. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:

Feleslegem nincs, szép az alakom.

A párom általában pólóban és alsónadrágban van otthon, csak akkor vesz fel nadrágot, ha jön hozzánk valaki.

2014. aug. 19. 20:32
 20/45 anonim ***** válasza:
27%
nem tudom írták-e, nem olvastam végig de egy cicanadrág sokkal jobb választás lenne szerintem :D a többivel viszont semmi gond nincs
2014. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!