Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lehet, hogy igaza van es nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy igaza van es nagy dolgot csinalok a szulesbol?

Figyelt kérdés

Regota szeretnenk gyereket, es mikor megbeszeltuk, hogy johet azt is megtervezztuk hogy havonta valamennyit felreteszunk a szulesre.

Az elejen havonta kicsit tobbet 30-50ezer ft korul tettem felre kesobb 15-30ezer ft korul. Sajnos tobb mint ket evet kellett varnunk, de vegul csak sikerult es most 8 hetes terhes vagyok.

Elmentunk ket maganklinikara is, hogy megnezzuk hol szulnek szivesen jol osszeveztunk. Szoszerint azt mondta -Hol az istenbe akarsz te szulni, normalis vagy?

A felretett (szulesre!!) penzbol kitudnank fizetni, es meg azon felul is vannak megtakaritasaink. Minden honapban kozosen dontottunk arrol mennyit teszunk fele erre szoval ha kicsit is figyelt volna most nem erte volna meglepeteskent a korhazi koltseg.

Nem akarok allami korhazban szulni, kepes vagyok lemondani sok mindenrol , en vele ellentetbe otthonrol viszem a munkaba az ebedet.

Mit gondoltok tul nagy igenyeim vannak?


2014. aug. 15. 11:49
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
79%
Nem olvastam a többi választ. Nem bántásképp, de ha így spóroltál, akkor nem úgy álltok anyagilag, hogy tényleg magánklinikán szülj. Én a helyedben keresnék egy jó kórházat egy nagyon jó dokival. Sokkal jobb azért az állami,mert ha gubanc lenne, ami ne legyen, rögtön tudnak segíteni, ilyen azt hiszem csak 1 vagy 2 magánnál van, ahol a kórház egy részlegét alakították át. Persze a te döntésed, de mondjuk én örültem a szobatársaimnak is, mert segítettünk egymásnak is. A másik, jól jöhet még a félretett pénz, nem lehet tudni mi lesz. Én megértem a párod. Ismerősi körben azok szültek magánban, akiknek meg se kottyant az a pénz.Ráadásul vannak tiszta normális kórházak és azon a 3 napon magadnál se leszel, mert annyira a babára és magadra koncentrálsz.
2014. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
A férjed tudta, hogy erre teszed félre a pénzt, nem? Mert gondolom igen, akkor viszont nem értem, miért pattog.
2014. aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Ja és, ( utolsó vagyok) szerintem neked kell tudnod, hogy hol érzed magad biztonságban, mi a legmegfelelőbb környezet számodra. Ha a félretett pénzből erre futja, és így szeretnéd, mert ezt tartod megfelelőnek, szerintem több beleszólásod van, mint a férjednek. Persze közös a döntés, de mégis te hordod ki és szülöd meg azt a babát... :) Én így gondolom.
2014. aug. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
En egyaltalan nem paraztam a szulesen, megmondom oszinten, h azt a 5-10orat barhol kibirja az ember. Pont nem erdekelt volna ha kristalypoharbol kapom a vizet;-), annyira fog fajni, h nem fog erdekelni hol vagy.. biztos utana 3nap olyan mintha hotelban lennel, ha ez neked meger ennyi penzt akkor valaszd azt, mi nem donthetunk helyetted. En szules utan egy honappal mondom, h sose adnek azert az egy napert ekkora osszeget, de szived joga ha te igen!! Egyebkent nekem abban a,harom napban meg jol is jott, h van szobatars aki tapasztalatokat mond, elso gyereknel semmit nem fogsz tudni, ott egyutt nekem konnyebb volt atveszelni az elso napokat, az elso izgalmakat.
2014. okt. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!