Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Csak en reagalom tul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak en reagalom tul?

Figyelt kérdés
A ferjemmel nagyon szeretjuk egymast. Van egy 5 honapos fiunk. A terhessegem alatt itthon fekudtem,mert gorcsoltem az utolso 6 hetet korhazban. Nagyon megerte,mert van egy csodas babank csak engem lelkileg nagyon megviselt. Utana jott a 6 het gyermekagy amikor szinten nem mentunk sehova mert a ferjem minden orvosi utasitast szeret betartani. Igy max a kertig mentunk. Szerencsere nem hiztam sokat osszesen 3 kilo feleslegem van ami csak ulve latszik. De engem zavar. Plane,hogy elotte mentem kormoshoz meg fodraszhoz s igazan szepnek lattam magam a csinos ruhaimtol amikert a ferjem hisztizik,hogy kivagottak ( terdig ero nyari ruha a felsoje topp szeru nem nyitott). Mielott teherbe estem elotte 1 honappal rugtak ki engem s tobb munkatarsamat mondvan nem jol dolgozunk. Csak a veluk egyutt bulizo lanyok maradtak. A babat terveztuk s nagyon orultunk. Miutan letelt a gyermekagy a ferjem pont szabin lett mivel nyaron nem dolgozik (tanar). Sokat segit nincs evvel baj. Tegnap elott volt egy temetes Pesten s mivel mi Bp-tol 30 kmre lakunk anyosomat kertuk meg hogy vigyazzon a picire aki tapszeres igy nem volt baj. Kozben kihasznaltuk az idot,hogy a kozelgo evfordulonkra ajandekot vegyunk egymasnak. A ferjem el is vitt egy plazaba s kb 2 oram volt,hogy megvegyem ami kell. Sajnos azt ott nem talaltam de mondtak h masikban van menjek at. A ferjem kiakadt hogy egy vagyon lenne a bkv vagy a benzin s a parkolas igy nem. Hat mast vettem. Kozben a ferjem is nezett de kozolte o masnap feljon kocsival nem talalt semmit. Ja es hozzatennem,hogy ugye tole kertem penzt mivel nincs keresetem s a csaladit is o veszi fel a postan,mert gyalog 1 ora a posta a postas meg sose csenget holott mar panaszt is tettunk s csak a ferjemnek van jogsija. Mondtam,hogy 8 ezer lenne kozolte nem ad 3at. Igy mast talaltam ki am az ugye ott nem volt. Nem allunk rosszul anyagilag,mert most vettunk uj kocsit sajat haz s a ferjem nagyon jol keres,mert egyeb munkaja is van. Belefert volna plane,hogy nem kerek semmit. Cipot is a szuleimtol kapott ajandekbol vettem. Ezen nem sertodtem meg annyira. Aztan masnap kertem,hogy mivel o pestre megy vigyen at a baratnomhoz utba esik a nem unatkoznek. Erre o kijelentette,hogy minek ahhoz a szakadekhoz. (o mindenkiben talal vmi rosszat s annak nevezi elottem). Meg,hogy megfertozi a buta gyereke a mienket. Persze mindig szolok ezek miatt de legkozelebb elfelejti. Igy elment. En kozben elmentem a fiammal setalni a posta fele ami 1 ora s kozben hivott h jon haza. Mondtam,hogy akkor jojjon oda. Mikor odaert hisztizett,hogy miert szerveztem igy babahordo nelkul megbuntetnek. Mondtam megyunk gyalog erre kivette a gyereket s berakta a kocsit a csomagtartoba a gyereket meg mozeskosarastul a kocsiba s jottunk. Itthon folytatta en meg kiakadtam,hogy mi baja meg,hogy ugy latszik beakar zarni hisz en sose megyek sehova o meg mikor korhazba voltam osztalytalalkozozgatott. Aztan jott az,hogy ne dramazzak en meg folytattam,hogy eleg szar ugy,hogy nem voltam miota se kormosnel se fodrasznal miota kerem,hofy nezzunk ruhat mindig megigeri s utana ha felprobalom inkabb hireket olvas de egyedul nem engedi megvenni,mert feltekeny. Mondtam,hogy elakarok menni edzeni meg dietas etrendet enni s erre hisztizik,hogy akkor neki ne fozzek kulon ugy se eszi meg. Mara oda jutottunk,hogy kapok minden honapban 10 ezret s edzotermen kivul(feltekenysegbol) arra koltom amire akarom. De persze a varoaon belul,mert arra nincs ideje,hogy elvigyen,mert mindjart dolgozik buszozni meg hisztizik,hogy a picivel ne. Nyilvan kiakadtam szerinte hiszti. Szerintetek?
2014. aug. 13. 22:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
66%
Kezdésnek szerintem menj el a gyerekkel pár napra a szüleidhez, mikor nincs otthon. Hagyj egy szép levelet neki, hogy legyen min gondolkodnia. Hátha felfogja.
2014. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
80%
Namármost a férjed egy kisajátító, "én keresem a pénzt, én mondom meg mi van" típus. Főnöknek, elsőszámúnak érzi magát a családban is. Ez nem olyan tulajdonság, ami hirtelen jelentkezik, hanem ő alapból ilyen típus kellett, hogy legyen. Te ezt nem láttad ezelőtt? Én úgy gondolom, hogy ő borzasztóan el van szállva magától és nem fogad el kompromisszumot semmiben, amit ő nem tart jónak. Ezáltal a fejed tetejére is állhatsz, akkor is mindig az lesz, amit ő akar. Két dolgot tehetsz, vagy elfogadod vagy szenvedsz mellette. Még az új életkezdés lehetséges.
2014. aug. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!