Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lassan megőrülök a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan megőrülök a párom barátnőitől, de lehet, én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a feleségem, de amikor otthon lehetne, szalad el valamelyik barátnőjéhez, bevásárolnak, beszélgetnek, stb...Ha hosszabb távon vagyok, beszélünk skype-on, akkor is biztos, hogy megszólal a telefonja, hogy le kell tennie, pillanat. Na az a pillanat kb 1 óra, addig ott dekkolok a gép előtt, és várok. Rendszeresen ezt csinálja velem, és már nagyon idegesítő.

Nincs másvalakije, az biztos. Csak a barátnői...valamelyik miatt már félre is ment régebben a kapcsolatunk, mert összehozta egy hapsival, csak a hecc kedvéért. Azt akkor nagyon megbánta, szét is mentünk egy időre, de megsajnáltam, ahogy próbált bocsánatot kérni. Azt tudom, amikor nem voltak a mostani barátnői, nem volt ő ilyen. Régen is voltak, akkor csak 1-2, ők szimpatikusak voltak, nem ilyen plázacicás műnők, akik abban versenyeznek, melyiknek van nagyobb melle...

Iskolában tanár volt, sokszor elmentünk mindenhová.

Néha belegondolok, van-e értelme ennek a kapcsolatnak egyáltalán, mert már teljesen más utakat járunk, nem azok vagyunk, mint régen.



2014. jún. 6. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl.Ennek a kapcsolatnak tényleg nincs értelme és jövője,ha a feleséged számára te vagy a legkevésbé fontos.Hiszen minden cselekedete ezt tükrözi.
2014. jún. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

A baj ott kezdodik hogy te varsz a baratnore, es nem a baratno rad.

Neki kellene a telefonba mondania hogy 'pillanat' es varjon a baratno egy orat.


A sorrend a fontos...


de elcseszted mar ott hogy ujra visszafogadtad, ha egyszer vege akkor vege, ujramelegitve csak a toltottkaposzta jo.

2014. jún. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kívülállóként egyértelmű a helyzet. Ha boldogtalan vagy, ha idegesítenek a barátai, ha úgy érzed velük többet foglalkozik és te mellékvágányra vagy téve, akkor két dolgot tehetsz. Először beszélj vele nyíltan erről a dologról, értesd meg vele, hogy te így nem vagy hajlandó élni és próbáljatok meg változtatni. Akár fix szabályokkal ha kell (pl. heti hány nap mehet a barátokra; ha te is beszélsz vele meg a barátnő is jelentkezik akkor a barátnőnek kell várnia stb.). Ha úgy látod halottnak a beöntés volt mindez és mi sem változik, akkor el kell búcsúzni tőle, élje tovább a számodra felszínes életét és te pedig keresel magadnak megfelelő partnert.
2014. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha megint különválnánk, kezdődne elölről, nekem már nem lenne kedvem mást keresni, ő meg jelentkezne megint.

Csak én nem tudok olyan lenni, hogy éreztetem vele ugyanezt.

Lehet, a lelkünk van felcserélődve.

2014. jún. 6. 14:16
 5/5 acelsziv ***** válasza:

agyarán látod a bajt, de tenni nem akarsz ellene - sóhajtozáson kívül.

Ez esetben így jártál.

2014. jún. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!