Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Parom szexhirdeteseket nez....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sape123 kérdése:

Parom szexhirdeteseket nez. Miert?

Figyelt kérdés
Olyan problemam van,hogy parom magukat penzert kinalo noket bamu.foleg a melohelyen a telefonjan de sokszor otthon is a gepen.mar regen eszrevettem es sokszor kertem is hogy hagyja abba.van ket kisfiam es azert meglatszik rajtam a ket terhesseg,engem ez nagyon zavar es erre meg o is tokeletes alaku,feszes testu noket nezeget.raadasul tegnap tok veletlenul talaltam ket listat ilyen nok nevevel,telefonszamaval,tarifajukkal,es a varosresszel ahol laknak.azt mondta csak nezi oket...az egyik lany tel szamat elkezdtem beutni a telojaba es a telefon emlekezett ra,befejezte a szamot.persze azt allitja nem beszelt vele es hogy a listat mar ezer eve irta es epp ki akarta dobni.annak ellenere ezt allitja hogy azt a papirt amire irva vannak ezek par honapja hozta egy ismerosom a gyerekeknek rajzolni (az egyik oldala mintas)raadasul a telefonja is uj,3 honapos....miert nez ilyet egy pasi?es ha mar lebukik miert nem oszinte???ferfiak velemenyere is kivancsi vagyok
2014. aug. 11. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ne legyél naiv,tuti hogy meg is csal.
2014. aug. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nem tudsz mit tenni. Épp erről beszéltünk nemrég egy 32 éves jóbarátommal, aki vidéki és csomó ilyet látott már. A csávó a 15-20 év alatt már rakásszor megdugta a nőt, aki már nem is néz ki jól, megöregedett, gyerekek is látszanak rajta igen, aztán mondta is, hogy az ilyen ember felmegy rosszlányok.hu-ra és meglátja a 18 éves kis pcsát és akkor wááá.. Ez amúgy igazából mentalítás kérdése.. Én speciel undorodom a prostiktól, nem lennék olyan csajjal aki csomó csávóval volt már. Ha párod ilyen, akkor előbb utóbb biztosan állíthatom, hogy elfog menni egy prostihoz. Sajnos rá van állva, tapasztalni akar, stb. Hát majd tapasztal is. Elmegy egy prostihoz, ott kirabbolják, ilyesmi, aztán utána a büdös életbe nem fog ilyeneket nézni ha túléli és újra otthon lesz. Sok ember csak a saját kárából tanul. Gondolom nem vagytok pénzesek, hisz akkor beülne a drága autójába azt felszedne valami fiatal csajt egy komoly kapcsolatra. Nekem apám ezt csinálta, jól ment neki, el is hagyta anyámat. Aztán utána csődbe ment a nyomorék, ide nem kellett, senkinek se kellett, felakasztotta magát.. öngyilkos lett, csumi. Amúgy járj el konditerembe, alakformáló, fodrász, ruhabolt, stb, dobd fel a külsődet, mert ez sajnos tényleg teljesen kifog hűlni. Vannak olyan férfiak akik egész életükben úgy kívánják az asszonyt mint mikor 20 évesek voltak meg vannak az olyanok mint a te párod... Bár amíg tagadja, addig nincs nagy baj... De amúgy ne is cseszegesd vele, mintha hidegen hagyna, te szépen foglalkozz a testeddel, hogy jó legyen, aztán majd ahogy fejlődsz, még ő fog izgulni, hogy mi van veled, lehet azért kezdtél ilyen csodásan kinézni, hogy lecseréld őt a francba. Szintén valami fiatal kis fszra..........
2014. aug. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%
Jah amúgy az is a gáz, hogy nyilván azért van veled és nem valami feszes fiatal pcsával mert nincs annyi pénze. egy 20-on éves haverom szavai ezek, hogy 'BMW az álmom de Golffal járok".. Olyan volt neki a volt nője, aki nem annyira tetszett neki, hanem ilyen fullos csajokról álmodozott, mindig nézegette őket. Szóval ez mentalítás.. Dobd ki a francba ezt a csávót inkább azt mondom, alakformáló, azt keress valami gazdag csávót akinek nem jött össze a család és nem egy fiatal kis pcsát akar aki csak a pénzért van vele hanem normális értékrendje van és családot akar.
2014. aug. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hisz ha 2 éve vagy együtt vele, a gyerekek se tőle vannak akkor nem köt hozzá lófsz se.. bevallom a hosszút a kérdésedben írott cucchoz írtam.. nem olvastam el minden választ, köztük azt h 2 éve vagy együtt ezzel a csávóval és a kölykök se tőle vannak. bár ez a lényegen mit se változtat, még most ugyanazt írnám, max ugye néhol más szavakat ennyi. hagyd el a gcibe azt költse krvákra az összes pénzét ha ez kell neki, éljen így. ilyen embernek ez való, semmi más.
2014. aug. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

minek vagy vele? amúgy meg: nyilván van olyan amit azok a csajok megtesznek,te meg nem. ennek járj utána,kérdezd meg mit hiányol a szexben.ilyen egyszerű felesleges nyomozgatni meg agyalni. a megoldásra törekedj.

ismerek olyan férfit aki imádja a családját de a feleség utálja az orális szexet. ezért ő néha félremegy de csak ezt kéri.hivatásostól vagy sem,de néha kell neki.

2014. aug. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ráizgul azokra veled meg szexel és közben rájuk gondol
2014. aug. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hogy miért néz ilyen hirdetéseket a párod, miért érdeklik ezek a nők, azt tőle kell megkérdezned. Egy biztos, nekem nem férne ez bele egy párkapcsolatba.
2014. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!