Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kíván a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a férjem?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, szeretetben élünk, szinte sosem veszekszünk. Párom reggeltől estig dolgozik, én sajnos a súlyos beteg kisfiam miatt nem tudok dolgozni menni.

A baj az, hogy a páromnak a szex kb 20 perc, olyan mintha már nem kívánna. Beszélni nem lehet vele erről.


2014. aug. 6. 22:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%
20 perc nem kevés. Főleg nem 20 év után.
2014. aug. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

20 év házasság nem is várható el, hogy lobogjon a láng mint az elején. vannak 20 éve házasok, akik egyáltalán már nem is szexelnek soha. Ha egész nap dolgozik, akkor még pláne érthető, hogy nem 2 órás menetekre vágyik.

Megártelek, de ha szeretetben éltek más az is áldás. Sokan nem élnek szeretetben, nem élnek megértésben, csak elvannak egymás mellett szex nélkül.

2014. aug. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
89%

Nos, ha az évek számával nő a percek száma is, az nekem jó... mi 5 éve vagyunk együtt...

Komolyra fordítva, tényleg, az hogy 20 év után is és úgy, hogy reggeltől estig dolgozik, és még mindig van valami, na az szerintem teljesítmény. Vegyük figyelembe azt is, hogy a férjed sem lesz fiatalabb, idővel csökken a libidó.

Hasonlítsd például össze azzal, hogy, mint írtam, mi 5 éve vagyunk együtt és én hallgatom évek óta (!), hogy fáradt... és az enyémmel sem lehet erről beszélni, kimondottan támadásnak veszi, és kritikának.

2014. aug. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
85%
Te most panaszkodsz, vagy dicsekedsz?... ;)
2014. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%
Azért, mert ő maga kimerült, elfásult, te hasonlóan hozzá elfásultál egy beteg gyerek gondozásába. A 20 év még nem lenne ok ara, hogy ne lehessen jókat szeretkezni, de ha az ember depressziós, kimerült, szinte alig él, akkor aligha lesz ereje hatalmas ágycsatákra.
2014. aug. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
De ha van szex, miért gondolod, hogy nem kíván? Ha nem kívánna, 0 perc lenne, nem 20.
2014. aug. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
76%
Mi is pont húsz éve vagyunk együtt a párommal,házasok csak 10 éve,és sajnos nálunk is most előtérbe került ez a probléma.A vérmésékletünk mindig is nagyon eltérő volt,mert én sokkal szenvedélyesebb vagyok.Egyszerűen belefáradtam abba hogy szinte csak akkor van sex ha én kezdeményezek,ha nem, akkor ő akár 2 hétig is el van anélkül hogy eszébe jutna.Általában heti egyszer jött össze a dolog eddig,de pár hete kiverte a biztosítékot nálam hogy inkább a forma 1-et nézte,mikor csábítón a hálóba hívogattam... :-) Na,akkor ott azt mondtam ennyi volt,kész vége,én nem fogok vele többet lamúrozni.Egyszerűen nem tudom mit kellene tennem,mert szeretem őt,de rohadtul hiányzik a szex is,vele... beszélni nem nagyon lehet vele sem,mikor említettem neki hogy többször kellene szeretkeznünk,azt mondta hogy ő nem robot... :-D Azóta ezzel húzom egyfolytában... hát nem tudom mit lehetne tenni,a csábító fehérnemű nem jött be nálunk például....
2014. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
Maszturbálás emberek! Ha a férj meglátja, meghallja az éppen magának örömet szerző nőt, csak becsatlakozik...
2014. aug. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
47%
Utolsó! Az enyém inkább elköltözne, ahogy ismerem, mert csorba esett a férfiasságán.
2014. aug. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
58%

Próba, cseresznye. Miután kipróbáltad, hallani szeretnék az eredményről. Addig ez csak szócséplés.


Persze élvezned kell amit csinálsz, nem attól rettegni mit szól az 'uram'. És így még meg sem csalod.

2014. aug. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!