Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért nem kíván a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kíván a férjem?

Figyelt kérdés

20 éve vagyunk házasok, szeretetben élünk, szinte sosem veszekszünk. Párom reggeltől estig dolgozik, én sajnos a súlyos beteg kisfiam miatt nem tudok dolgozni menni.

A baj az, hogy a páromnak a szex kb 20 perc, olyan mintha már nem kívánna. Beszélni nem lehet vele erről.


2014. aug. 6. 22:05
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Heti 2-3
2014. aug. 7. 12:05
 22/31 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi bajod? Mivel nem küldtél képet, ezért ez képtelenség.
2014. aug. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
91%

Heti 2-3-szor 20 perces szex úgy hogy a férjed reggeltől estig dolgozik? Nálunk másfél év házasság és összesen 3 év együttlét után sincs ennyi, 30-as éveink elején, ráadásul mindketten kényelmes irodai munkát végzünk, nem dolgozunk estig mégsincs 20 perces szex, heti 2-3-szor meg pálne nincs. Mégse gondolom, hogy nem kíván a férjem, perdig én is többre vágynék.

Kérdező, te mennyit szeretnél? Mert 20 év után heti 2-3 szori 20 perces szex nem a panaszkodás kategória kéne hogy legyen.

2014. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Én 27 vagyok, a férjem 35, 7 éve vagyunk együtt. Én irodában dolgozom, ő nem, de ő sem dolgozza halálra magát szerencsére, kb. 2 hete nem voltunk együtt, így jött össze, ha mégis együtt leszünk, kb. 15-20 perc lesz. Én nem gondolom, hogy ez annyira kevés lenne.
2014. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
De előjátékkal együtt 20 perc.
2014. aug. 7. 19:18
 26/31 anonim ***** válasza:

nekünk sem sokkal több. Tényleg van olyan, hogy szó szerint 5-10 perc alatt "végzünk". Szerintem ez nem idő függvénye. Van, hogy pl. 1-1,5 órát is foglalkozunk egymással, de pl. én azt nem élvezem, mert nagyon hamar eljutok a csúcsra, a férjem később, de van hogy neki nem sikerül, van, hogy nekem nem, előfordul, de akkor nem olyan jó, hogy sokáig "szenvedünk", mint amikor 5-20 perc alatt egy nagyon jót szeretkezünk :)

Szerintem emiatt ne legyen rossz érzésed. Meg hát azért azt is jó lenne tudni, hogy mióta rövidült le, mert gondolom, korábban más volt, hogyha ez most zavar.

2014. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Előjátékkal együtt sem kevés az a 20 perc. mennyi volt előtte? Másfél órás menetek voltak? mert ha ahhoz vagy szokva akkor megértem, hogy a 20 perc kevés neked, de nálunk legtöbbször pl. mindennel együtt sem szokott több lenni 15-20 percnél.
2014. aug. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Kívánom Neked, sose legyen nagyobb bajod az életben!

"20 éve vagyunk házasok, szeretetben élünk, szinte sosem veszekszünk." Ezt azért egyre kevesebben mondhatják el.

2014. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
84%
Hol a férjed 20 percre kéne!:D:D:D:D
2014. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Agyadra ment az a sok otthonlét!!
2014. aug. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!