Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Azok akiknek a férjének/felesé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akiknek a férjének/feleségének időigényes hobbija van, hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szabadna emiatt sopánkodnom, hiszen amikor megismertem a férjemet már akkor is tudtam, hogy mivel tölti a szabadidejét. Akkor is tudtam mikor igent mondtam neki, és akkor is amikor hozzámentem, tehát ezzel együtt fogadtam el, most mégis zavar néha. Mikor a gyerek megszületett volt egy olyan megállapodásunk, hogy nem zavar, ha ezzel tölti az idejét addig amíg ez nem megy a velem és a babával töltött idő rovásárára. Ezt be is tartja viszont, általában az alvásra/pihenésre szánt idejét tölti ezzel a dologgal, ami azért rossz, mert így sokszor kialvatlan, fáradt, ingerült amikor velünk van. Ezen kívül semmi baj nincs vele, jó férj, jó apa, a kapcsolatunk is remek. Sokan mondják, hogy örüljek, hogy legalább nem a kocsmában ül állandóan a haverokkal. Mit gondoltok? Ti hogyan kezelitek/kezelnétek ezt a helyzetet?
2014. aug. 7. 08:46
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Nem, írtam már h zenél...:)
2014. aug. 8. 07:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!