Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Inkább tart a titkárnőjének...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inkább tart a titkárnőjének mint a feleségének?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy a férjemnek a titkárnője vagyok mint sem a felesége.

Ő nem tud mindent intézni az igaz, mivel Ausztriában melózik, hetente-két hetente jár haza. Nem rossz, kibírjuk még egy ideig.

Szex van közöttünk, ha szabadságra jön akkor még inkább túlzásba esünk.

De ma ráébredtem, én nem az vagyok akinek gondolom magam.

Soha sem ír nekem reggel üzenetet, arra fogta hogy fáradt, nincs ideje reggel írni, bár sms-t tudna mert 1 óra a munkához vezető út és általában nem ő vezet, na de mindegy is a lényeg hogy ma kaptam reggel egy e-mailt tőle.

Intézem neki a régi fizetését, kérjek telefonszámot, nekem kellett az adóbevallását elintézni, nekem kell figyelni az építkezésre, mindent beszerezni, mestereket telefonálni, hivogatni, ő persze erről nem is akar beszélni, döntsek mindenben én. DE a főprobléma az tényleg ez hogyha gondja van, mint most jelen pillanatban tud nekem írni egy fél oldalt, de nekem az is jól esne ha ritkán csak írna egy sms-t hogy nagyon szeretlek. Nem ilyen nincs. Volt hogy írt üzenetet: "most fogok kajálni, szeretlek"!

Érdekel mert érdekel hogy eszik-e rendesen, de sms-ben mást kellene írnia, például hogy én jól vagyok-e?!

Egyébként legtöbbször úgy beszél velem mint egy utolsó senkiházival, azt érzem hogy a kapcsolatunkban elérkezett az a pont ahol előjön hogy ő százezreket keres, velem ellentétben.Tényleg sokszor lehord mindennek, és nem érdemlem ki, már úgy vagyok vele hogy szólni nem merek mert úgy is mindenért én vagyok a hibás.

Például egyébként a múltkor be akartam jelentkezni az ő gépéről a skypon, látom van egy másik név ott, mit se sejtettem gondoltam az egyik munkatársa, felvettem a páromnak a skyperól, ott megjelent egy név és minap kérdeztem ismer-e ilyen embert??!! És mondta hogy nem, mondtam neki a skype nevet de azt mondja hogy én most vitázni akarok, abba is hagytam ennyire sem érdekel hogy már ilyen kamu profilokon meríti ki a vágyait, és beszél szépen más nőkkel (gondolom) mint hogy velem tegye.


2014. máj. 19. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jövőtök van együtt. Sőt, lassan készülhetsz a befejezésre.
2014. máj. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Építkezés ide-épitkezés oda.
2014. máj. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Hú basszus. Én is éltem így, azt hittem nagyon rosszul reagálok dolgokra, és rosszul kezelek helyzeteket a másik megértése nélkül, de most látom, hogy hozzád képest sehol nem vagyok. Persze mivel én is végigcsináltam ezt, tudom mi miért történt.


1. Nyilván neked kell intézni mindent, mert kintről esélye sincs rá. /az én férjem mára minden este otthon van, de ált. 7 óra fele érkezik, így a mai napig én vagyok a "titkárnője" ez engem nem zavar, mert nem a nappaliban üldögél amíg én szaladgálok, hanem dolgozik./


2. A szerelmes sms-ek egy idő után eltűnnek a házasságból. Gondolom beszéltek telefonon, amiről úgy gondolja elegendő. /Azt azért kérdezd meg magadtól, hogy te hányszor küldtél neki sms-t reggel, hogy jó reggelt drágám, nagyon szeretlek. Az, hogy az sms-ek eltűnnek, nem csak a másik hibája./


3. "Tényleg sokszor lehord mindennek, és nem érdemlem ki,"

Szerinted Ő mit érez ennyi távollét után, amikor még azt is érzi, hogy eltávolodsz tőle? Szerinted Ő hány pasit lát az ágyadba gondolatba? /nálunk amikor nem úgy beszélt velem ahogy kellett volna, mindig kiderült, hogy féltékeny. Képzeld bele magad az ő helyzetébe. Kint van egy másik országba, Te meg itthon a barátaiddal, az exeiddel, a kollégáiddal körülvéve, no és az esték is meg a lakás is szabad. Nem feltétlenül indulnék ki abból, hogy ő csal engem, hanem biztosítanám afelől, hogy nekem nem kell más./


4. Idegen skype név? Azon még nem gondolkodtál, hogy valaki kölcsönkérte a gépet, hogy beszéljen valakivel? A belépéshez használt skype név automatikusan mentődik, és ha nem tudja hogy az a skype név kihez tartozik, akkor az azért is lehet, mert tényleg nem tudja.

Miért ne a saját skype nevével lépne be beszélgetni, amikor úgyse vagy jelen soha?


Egyszerűen féltékeny vagy rá, és szerintem ő is rád. A távollét elviselése a bizalom igazi próbája.

Nálunk megoldódott, mert elmondtam neki, hogy a pénz nem elég, és nem a legfontosabb. Most minden este otthon van, és minden gondunk megoldódott. Beszélgess vele, és ha azt szeretnéd, hogy a romantika visszatérjen a kapcsolatotokba, akkor te is tegyél érte, ne csak várd.

2014. máj. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sokadik tortenet arrol, hogy ha az egyik kimegy kulfoldre a masik nelkul, elhidegulnek.

Szerintem igy nincs ertelme kimenni.

Ha valoban jo a kinti allas, abbol lehet kivenni lakast amiben elfertek mind, az otthoni lakast meg eladni/kiadni (ha nem berelt).

Ha ennyire nem eleg a kinti fizetes, akkor meg nem erdemes kinlodni miatta.

2014. máj. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A 3-as hozzászóló nagyon optimista természet. A történet elején én is hasonlóan gondolkodtam. Az, hogy te intézel mindent, az szerintem is természetes, mert ő kintről nem tudja. Még azt is meg lehet érteni, hogy reggelente nem ír szerelmes sms-eket, ha hazajön és szóban bepótolja.


Az viszont nem elfogadható, hogy úgy beszél veled, mint egy senkiházival, és lehord mindennek, pedig nem érdemled ki. A skype-os dologban pedig igazad van, nem hiszem, hogy szimpla féltékenység, főleg a reakciója alapján.


Ennek a kapcsolatnak a jelenlegi felállás szerint tényleg nem sok jövője van így. Legalábbis nekem ilyen feltételekkel nem nagyon kellene.


Ha viszont menteni akarod a dolgot, akkor ne az legyen a taktika, hogy szólni se mersz, hanem állj a sarkadra, állj elé, és mondd el mit érzel.

Mondd meg neki kerek perec, hogy ha veled képzeli el a jövőjét, akkor sürgősen változtasson, mert te a felesége akarsz lenni és nem a titkárnője meg a lábtörlője.

A többi már rajta múlik. Ha meg sem akar hallgatni, és azt mondja csak vitatkozol, meg hisztizel, akkor azt hiszem tényleg elérkezett az a pont, ahol elég.

2014. máj. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem baj hogy mindent nekem kell intézni, egyáltalán nem baj, eddig sem volt az, csak ez hogy most tudott időt szakítani rám m az furcsa, tudott az üzenetben becézgetni, ami szintén furcsa, hisz ezelőtt pár napban nagyon ronda dolgokat mondott rám, nagyon sokszor megbántott.

Nem kell magamtól megkérdezni hogy én hányszor küldök neki CSAK úgy egy üzenetet amire még csak nem is reagál, szinte észre sem veszi talán éppen elolvassa, de "nem fontos" így el is felejti. Én küldök, küldtem, de kezdem feleslegesnek érezni, hisz elvileg ő ezen spórol, meg mi egy más, pedig nem kérek sokat, néha mondjuk 2 hetente egy üzenet, valami kis aranyos üzi....

Miét érez ennyi idő után amikor eltávolodom tőle???? TESSÉK? Nem távolodom el egyáltalán nem, csak kezdek észre venni dolgokat például hogy semennyire sem vagyok neki fontos, fontos a szülei, fontosak a munkatársai, fontos a munkahely minden fontos és csak ez után jövök én a sorba, egyébként azzal ő is tisztába van, hogy szinte egy barátnőm sincs nekem, csak akikkel e-mailben tartom vagy itt ott a kapcsolatot, mert nem mehetek sehová.

Eljárok iskolába és dolgozni, és itthon vagyok, néha el megyek futni, mert még a konditermet sem engedte meg mert hogy egy másik helységben férfiak vannak.... de mindegy nem zavar ez sem....



Idegen skype név? Ismét engem állítasz be hülyének úgy érzem, bár ki felejtettem a mondókámból hogy 1 hónapja lett újra telepítve, ezután minden törlődik, a furcsa skype névhez van egy név is hozzá rendelve, úgyanaz a keresztnév mint a férjemé, és a háttérkép is ugyan az, persze nem egy saját fotó van kitéve. Ja ezel a névvel próbáltam belépni egy e-mail címbe sajnos nem sikerült, de azt már láttam hogy a jelszóemlékeztető is teljesen a férjem, hiszen az az emlékeztető hogy " höpp" :)



Egyébként 3-as neked is köszönöm a válaszod, értehtő amit szeretnél mondani, csak hogy nálunk nem erről van szó hogy ő féltékeny!

Ha ő csak féltékeny lenne, akkor az más, de ő a földbe tipor, ez is helyén való??

Jobb volt míg nem váltott munkahelyet, nagyon elrontotta ott az egyik férfi. De hát azt lehet elrontani akit lehet.

Mindegy, mire jön haza ismét a régi lesz, mikor pedig vissza megy ismét egy "sz@ralak" leszek én, és ő lesz az Isten!



4# neked is köszönöm a választ, most nagyon helyre kell rázódnunk mert az édesanyjáék miatt lett egy több milliós tartozása, mert ő vett fel nekik és ők nem fizetik. :(

2014. máj. 19. 09:52
 7/8 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok házasok? Van már gyerek? Jól értem, hogy most építitek a közös házat?


Ne engedd, hogy ennyire elzárjon a külvilágtól. Pár év múlva azt veszed majd észre, hogy nincs körülötted senki, teljesen tőle függsz, a sárga földig fogja lerombolni az önbizalmadat (és nem lesz, aki helyretegye), és onnan újraépíteni magad szinte lehetetlen.


Igenis menj el konditerembe, barátkozz, keress valami hobbit (joga óra, tánc...stb), és ne engedd, hogy elnyomjon.

2014. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:


oke, ertem hogy foleg felretenni kell, de akkor is: o valahol lakik szoval legalabb egy kis szobakonyhas studiot ki kell venni, lehet az akar messzebb a munkahelytol kulvarosban is, es ahol egy ember elfer, ott ketten is elfernek.


En is kint dolgozom (Franciaorszag nem Ausztria), de nem tudtam volna ugy kimenni hogy a csaladom otthon van.


Egy-ket honapig meg csak-csak, de hosszu tavon ezt nem lehet csinalni.

Amennyit sporol azzal hogy kisebb lakast vesz ki (vagy szobat), annal tobb elmegy a hazautakra benzin stb.


Szoval en csak azt tudom mondani, hogy menj utana valahogy, mert igy tonkre fog menni a hazassag.

2014. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!