Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez közös vagy külön kassza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez közös vagy külön kassza szerintetek?

Figyelt kérdés
Feleség GYES-en neki ez a pénz van és a 48000ft családi,ebből fizeti a gyerekek bérletét,kaját vesz stb.Férj a fizetését megkapja kifizeti a csekkeket,és ő is bevásárol miután a feleség pénze elfogy.Férj szerint ez közös kassza,de pénzt nem tart otthon feleségnek nem ad semmire.Szerintetek?
2014. júl. 27. 19:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
93%

Jó, akkor minden hónapban 20 ezret rakj félre magadnak egy számlára. A férjednek úgy is több marad.


Ész megáll!

2014. júl. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Ezzel vigyázz!

Engem így pucolt le egyszer az egyik hapsim. Együtt éltünk, komolynak tűnt a dolog. Mivel nekem volt a kevesebb pénzem azt költöttük először és ami még kellett azt az ő fizetéséből itéztük. Ez 2 évig ment. Aztán megromlott a viszonyunk, összevesztünk. A lakás a szüleimé volt, de a berendezést az utolsó szögig elvitte, mert az ő értelmezésében minden berendezési tárgyat ő vásárolt hiszen én "csak" a rezsit fizettem és a kaját, minden az ő pénzéből lett véve. Ott maradtam nulla megtakarítással és egy üres lakással...


Ez nem közös kassza.

A közös kassza az, amit már többen leírnak, hogy mindenki bedobja a fizetését a kalapba és ugyan annyi jogod van hozzányúlni, mint a párodnak. Közös megtakarítással rendelkeztek, és minden nagyobb kiadás közös döntés.

2014. júl. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
37%

"Aztán megromlott a viszonyunk, összevesztünk. A lakás a szüleimé volt, de a berendezést az utolsó szögig elvitte, mert az ő értelmezésében minden berendezési tárgyat ő vásárolt hiszen én "csak" a rezsit fizettem és a kaját, minden az ő pénzéből lett véve. Ott maradtam nulla megtakarítással és egy üres lakással... "


És te szó szerint voltál annyira hülye, hogy ezt hagytad? :D

2014. júl. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha a feleség kér valamire pénzt, akkor kap? Mert nekünk a férjemmel pl. külön számlánk van, nincs egymás bankszámlájához hozzáférésünk, DE ez csak technikai dolog. Mert ha azt mondom, vegyen ki X ezer Forintot, mert szükségem van rá, akkor meg sem kérdezi, mire kell, kiveszi, odaadja. Így én úgy tekintek a dolgokra, hogy közös kasszán vagyunk.
2014. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Volt,hogy orvoshoz volt időpont 5000ft kellett volna,nem adott.....Ha valamire kell inkább azt mondja nincs,hogy ne kelljen adnia.Vagy az most épp fölösleges nem kell megvenni,ez lehet a gyerekeknek ruha is.A feleség szerint ez nem közös kassza,ezzel a férj uralkodni akar rajta,férj szerint pedig az.Azért tettem fel a kérdést,más hogy látja ezt.
2014. júl. 28. 08:11
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez borzasztó. Hogy a két gyerek minden költségét a feleség állja, és a férj nagy kegyesen kiegesziti ha elfogy a feleség pénze , már az szörnyű önmagában. Feleség helyében minél hamarabb visszamennek dolgozni, és kedves férjét otthagynam. Nehéz lenne, de ez így verlazito.
2014. júl. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

13-as.


Igen, mert míg nem voltam otthon kipakolt mindent, és bedobta a kulcsot a postaládába. Jófej és egyenes hozzáállás 4 év után :)

Akkor örültem neki, mert legalább megszabadultam tőle. Kb 3 hónap alatt álltam talpra és kezdtem új életet.

2014. júl. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!