Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Késői gyerekvállalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Képzeld magad a következő helyzetbe: A szüleid a 18. életéved betöltése előtt elhunytak. Minden vágyad egy saját család.Harminc évesen megtalálod azt, akit kerestél, de ő ötven éves lesz, mire megszülethet az első gyerek.A kora miatt az árva nő mondjon le a gyerekekről, amikor mindig is saját családot akart? Ha ti volnátok ebben a helyzetben, inkább nem szülnétek?
2014. júl. 25. 22:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Semmi közünk hozzá persze, de ő kérte a véleményünket, nem?
2014. júl. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
10%
én összejönnék egy velemkorú emberrel. vagy ez miért nem opció?:)
2014. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%

Ebben az esetben elég egyértelmű, hogy a nő nem szerelmes a férfiba, csak az árvasága miatt vonzódik egy biztonsággal kecsegtető, idősebb félhez.


Keresnék egy korban hozzám illőt, és neki szülnék.

2014. júl. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nagypapànak nem kell gyerek...
2014. júl. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Persze, egy árva nem lehet normálisan szerelmes, csakis komplexusokkal teli érzelmei lehetnek...

2014. júl. 26. 10:33
 16/23 anonim ***** válasza:
ha a nő a harminc és a pasas az ötven, szülnék gyereket.
2014. júl. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Igen,én vagyok a harminc.
2014. júl. 26. 12:46
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én születtem anyum volt 29 apum 40 volt, húgomnál már 43. Most 26 vagyok. Semmi baja nincsen, rohangászik, mint egy fiatal, még 20 évet simán élni fog. Tehát ha 10 évvel később vállaltak volna, akkor is már 16 lennék, és nem lenne veszélyben, hogy a diplomaosztómat nem élné meg :)


Kolléganőm 42 évesen szülte a kisfiát, a férje 15 évvel idősebb nála. A kisfiú már 8 éves és neki anya és apa így tökéletes.


Én annyit vettem észre a "nagy korkülönbséges" gyerekkoromból, hogy anyum apumhoz öregedett. Ez mind külsőleg, mind belsőleg látszik (anyósom és apósom anyukámmal egy idős, igen látványos a különbség). Ha párod fiatalos, akkor ez nem lesz probléma, de erre figyelj, hogy mikor ő már "öreg", akkor neked még nem kell annak lenned ;)

2014. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 omba ***** válasza:
100%

"én összejönnék egy velemkorú emberrel. vagy ez miért nem opció?:)"


mert az így megy, mi?

Egykorú vagy velem? Igen? Nosza csináljunk gyereket!

:D

2014. júl. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen terveim vannak es csaladra vagyom akkor nem az 50 evesek között keresgelek magamnak társat. Ha meg őt valasztottad utolag mar felesleges ezen agyalni hogy szüljel neki vagy se.
2014. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!