Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Késői gyerekvállalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késői gyerekvállalás?

Figyelt kérdés
Képzeld magad a következő helyzetbe: A szüleid a 18. életéved betöltése előtt elhunytak. Minden vágyad egy saját család.Harminc évesen megtalálod azt, akit kerestél, de ő ötven éves lesz, mire megszülethet az első gyerek.A kora miatt az árva nő mondjon le a gyerekekről, amikor mindig is saját családot akart? Ha ti volnátok ebben a helyzetben, inkább nem szülnétek?
2014. júl. 25. 22:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Egy pontosítás: a nő a harminc, vagy az ötven? Férfinél is kicsit idős az ötven, és bele kell kalkulálni azt, hogy nem biztos, hogy megéli az unokáit, de azért mégis belefér. Nőnél kizárt!
2014. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
33%
Ja, ki az ötven és ki a harminc? Ha a nő ötven, akkor igen, sajnálom, de mondjon le a gyerekvállalásról.
2014. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
42%
30 éves nőként én 1 gyereket szerintem bevállalnék. Amúgy meg ha komoly a kapcsolat, úgyis együtt terveztek hosszútávon nem? Akkor meg miért ne lehetne még veletek plusz egy gyerek?
2014. júl. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
51%
30 éves nő még 10 gyereket is szülhet, klimaxig. 50 éves apa is azért ha vigyáz magára simán elél 70 éves korig 20 éves gyerek meg már bőven megél apa nélkül.
2014. júl. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 omba ***** válasza:
57%
nekem 49 évesen született a legkisebb gyerekem, - én örülök neki, ő meg örül nekem.
2014. júl. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
74%
Én biztos szülnék, nem is egyet. Ha az az álmod hogy legyen saját családod, akkor a párod is megérthetné. Jó ő lehet hogy egy kicsit idősebb, de ezt őt ne zavarja. Két gyerekem van, én mondjuk korán szültem, de senki nem tudná azt mondani nekem hogy kár volt. Biztos hogy a férj is ezt mondaná ha meglátná a picit. :) Egyébként sogórnőméknél szinte hasonló a helyzet, 45 éves volt a férj mikor született az első gyerek. Már 10 éves nagylány, apuka mégis bírja a tempót vele 55 évesen is! Lehet hogy a nagypapaságot nem fogja megérni, de ki tudja lehet hogy él olyan sokáig, és lehet hogy a gyerek hamar szül akkor lehet :) Nem kor függvénye szerintem.
2014. júl. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%

Egyik nagynéném 40 évesen szülte az első gyereket - nem így tervezte, így alakult. Pedig akkor még nem is volt divat a késői szülés. Szerintem jó ötlet volt - a lánya most diplomázott és a családalapítást tervezik a barátjával, így a nagynéném, ha kicsit megkésve is, de jó eséllyel még megtapasztalhatja a nagymamaság örömeit is :)

Biztos, hogy szülnék a helyedben, amint lehet. A családnál kevés jobb dolog van a világon :)

2014. júl. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
50%
Azért meg kéne bizonyosodni előbb, ki az 50 éves. A nő? Nem hiszem el, hogy egy 50 éves nőt gyerekvállalásra buzdítanak egyes hozzászólók. Gondolkozzon már el mindenki!
2014. júl. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
37%
Az is az ő dolga ha 50 évesen akar szülni akkor szüljön 50 évesen, mi közünk hozzá.
2014. júl. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A férfi az 50 éves. Kérdező nem kell lemondanod, ha a férfi is akarja. Ha viszont ő nem akarja és neked minden vágyad a gyerek, akkor keress mást.
2014. júl. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!