Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok külön-külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok külön-külön eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés

2 éve ez az első, hogy a párom nélkül megyek egy szórakozóhelyre barátokkal. Vonattal megyünk a fővárosba, így este megyünk, és reggel jövünk (vonathoz vagyunk kötve).

Páromnak ezzel semmi problémája, de anya elkezdett velem veszekedni, hogy mégis hogy gondolom ezt.

Tudom, nincs hozzá köze, de rosszul esett.


2014. júl. 25. 16:50
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Persze, vannak női programok és vannak pasi programok. Bár én nem vagyok egy nagy egyedül eljárós fajta, de átmehetek a barátnőmhöz és ott is alhatok, ha igy van rá. Ő elmehet a barátaival sörözni, vagy olyan koncertre, ami nekem nem annyira jön be és nincs kedvem menni, nyugodtan elmehet egyedül vagy a barátaival. Nem vagytok összekötve, nem érdekelhet titeket ugyanaz mindig, nem érhettek rá mindig ugyanakkor.
2014. júl. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Igen.

A legutóbbi ilyen tegnap volt. Ő a haverokkal Veszprémre utazott utcazene fesztiválra, én pedig a barátnőkkel tartottam koktélozós estet :)


Sportolni se együtt járunk, mert más-más sportág érdekel bennünket. Az is egyfajta szórakozás.

2014. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!