Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti szoktatok külön-külön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szoktatok külön-külön eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés

2 éve ez az első, hogy a párom nélkül megyek egy szórakozóhelyre barátokkal. Vonattal megyünk a fővárosba, így este megyünk, és reggel jövünk (vonathoz vagyunk kötve).

Páromnak ezzel semmi problémája, de anya elkezdett velem veszekedni, hogy mégis hogy gondolom ezt.

Tudom, nincs hozzá köze, de rosszul esett.


2014. júl. 25. 16:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
57%
Nem szoktunk.
2014. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
67%
Simán. Nincs ebben semmi rossz, időnként belefér egy normál kapcsolatba.
2014. júl. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
75%

igen szoktam

alap h nem vagyunk összenőve

2014. júl. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
78%
Igen, szoktunk. Ő férfiként megy az üvöltös rock koncertre, amit nem bírok, én meg nőként megyek könyves estekre, amit ő úgyis csak unna. Nah meg kell a külön szórakozás is alapból.
2014. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%

Mi is szoktunk, igazából többször megyünk így külön, mint együtt, mert van két kicsi gyerekünk (2 és 6 évesek) és a nagyszülők ritkán tudják bevállalni őket ottalvósra.

Anyudnak meg nem tudom mi nem tetszik. Lassan 10 éve vagyunk együtt a párommal, soha nem csaltam meg, és érte is tűzbe tenném a kezem.

2014. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
70%
Igen, kb havonta. Én imádok koncerten üvölteni és ugrálni, ő inkább sörözik a haverokkal. :) Attól jó egy kapcsolat, hogy külön is jól tudjátok magatokat érezni.
2014. júl. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
67%
Igen, nem ezen múlik.
2014. júl. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
59%
Simán
2014. júl. 25. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

Semmi köze nincs hozzá a párod anyukájának. Meg aztán miért is ne mehetnétek kicsit a barátokkal, külön-külön bulizni néha, ha igénylitek?

A kérdésre: nem járunk el külön szórakozni a férjemmel, azon egyszerű oknál fogva, hogy annyira élvezzük egymás társaságát, hogy nem igényeljük a külön szórakozást. A barátaink is ilyen típusúak, ők is hozzák a feleségüket, férjüket, párjukat, ha szórakozni megyünk, igazából nincs is olyan pár a társaságunkban, akik egymás nélkül szeretnek bulizni. Meg aztán mi nem is járunk szórakozóhelyekre, a házibulikat, kerti partikat szeretjük.

2014. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
A párkapcsolat nem azt jelenti, hogy össze vannak nőve. Nem feltétlenül kell azonos érdeklődésnek lenni. Mi még csak 49 éve vagyunk együtt, de van pár olyan "szórakozásunk", amelyet a másik nem kedvel és akkor mindenki egyedül megy, vagy akivel akar.
2014. júl. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!