Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Gáz, ha nincs kedvem eljárni...

Gáz, ha nincs kedvem eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, vannak ismerőseim akik néha hívnak, hogy menjek velük, de én nem vágyom :S szeretek itthon lenni... pedig van jogsim is, de akkor arra gondolok hogy nem pazarlom az üzemanyagot, a pénzt is inkább hasznos dolgokra költöm, minthogy jól berúgjak vagy elköltsem discoba...sokan mondták már hogy állandóan itthon ülök, de én jól érzem magam így...a pasiknak sem nagyon jön be az ilyen "normális lány" stílus :SSSS no cigi, no alkohol, no buli...no pasiiiiii :(((
2012. márc. 16. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

figy ,az itthon ülés sztem senkine sem szimpatikus, gondolok itt az állandó fészbukozásra, persze ha van vmi értelmes hobbid amit csinálhatsz otthon, és ez feltölt akkor csináld otthon és ne rúgj be vagy ne igyál, mert tök hülyeség


szerintem ki kell azért mozdulni, barátokkal lenni, beszélgetni, ismerkedni, mert akárhogy is tagadod, az ember társaságra vágyik, ha meg nem az azért van mert rossz a társaság


ki mondja hogy te olyan "apucikicsilánya" lennél? ez max a viselkedésből jöhet le.de ezt gondolom te is tudod


ha meg jól érzed magad azt sem értem miért írtad ki a kérdést


18f

2012. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én se élek a káros szenvedélyekjel, se nem vagyok bulizós, én is "itthon ülős" típus vagyok....

MÁSOK SZERINT!!! holott én nappal élek! Sétálok a városban, parkban, erdőben, olvasok itthon, tanulok, tv zek is, és gépezek is mértékkel. Élvezem a körülöttem lévő világot:)

és pasim az csak volt...de találtam már olyat,aki hozzám hasonló volt:)

Nem félek,hogy egyedül halok meg:) tudom hogy a sors úgyis tudja mikor kelk majd eljönnie a nagy őnek:) te is várd,légy türelemmel, és mindenek előtt legyél boldog!:)

ha ez megvan,akkor rossz már nen lehet!!:)

18/L

2012. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapítsatok rendes lányok klubot, és járjatok össze.

Ezzel meg van oldva a társaság, aztán hátha lesz rendes fiúk klub is...

2012. márc. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne akarj senki kedvéért megváltozni. Ha te így érzed, és valóban nem vágysz annyira bulizni, akkor csinálj amit akarsz! Ha ez nem vonz téged, akkor nem vonz, nincs ezzel semmi, de semmi baj, én szoktam néha haverral, ismerősökkel, jó érzés:) én szeretek néha eljárni hétvégente (mostanában nem voltam:() különleges ember vagy, egy fiatal lány, lehet később, fárasztó hétköznapi munka után, minden hétvégén bulizol, stb... Az emberek változnak. Régen ja buliba kellet menni, én speciel féltem... komolyan... izgultam, ha emberek közé kellet menni, így... de ma már nem:) olyan jó érzés... mintha én lennék az egész buli, a tömeg egyszerre én magam lennék, leírhatatlan, Gondolom te is érezted már úgy hogy tiéd a világ...:)) Szóval ezzel semmi gond nincsen.. egyáltalán semmi:)) 20/F
2012. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A No cigi, pedig mindíg is maradjon így:) inkább néha önts fel a garatra, ismerősökkel, de a cigit, mellőzd:))) Én sem dohányoztam soha, de alkoholt nem vetem meg:D igaz, hamar bevág..:D Ez jó ha jól tudsz bánni a pénzzel is... Ne megyszer volt, hogy elittam, és nem maradt semmi pénzem, pedig épp megtudtam volna venni azt a cikket, amire már rég vágytam... Most legszívesebben megölelnélek:D egyemmeg a szíved:) Jó éjszakát:) Ja és, ha van időd, Nézd meg a Titok c filmet:)) érdekes, nekem működött,... elállt a lélegzetem... megdöbbentem, hogy pont azzal a személlyel, és pont a dolog történt meg,(nem arra a dologra gondolok :)) amire vágytam... tényleg működik a titok!:D bár mostanában nem használom... ugye az embereknek, sok automatikus berögződésük van, automatikus gondolatok, stb 90% ban ugyanazt csináljuk nap, mint nap, ezért fontos a tudatos gondolkodás, figyelni gondolatainkra. Kicsit eltértem...:D
2012. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!