Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy nem szeretek...

Normális az, hogy nem szeretek eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés
Szeretek elmenni egy jó étterembe vagy pl. sétálni a parkba vagy az állatkertbe, de diszkóba, klubokba stb helyekre nem megyek. Sosem iszom. Baj, hogy sosem megyek szórakozni ilyen helyekre?
2009. ápr. 9. 17:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Mennyi idős vagy? FF/nő?
2009. ápr. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
22, nő. Sosem szerettem szórakozni menni.
2009. ápr. 9. 17:48
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

szia

ezt a kérdést akár én is írhattam volna :D

nos, szerintem teljesen normális, én is ilyen vagyok: séta, étterem, mozi..stb oké, de bulizni én se járok, nem az én világom.

2009. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez arról árulkodik h roppant művelt és értelmes nő vagy.

Nincs ebben semmi baj. sokkal kifinomultabb vagy a többi ien korú nőnél.

2009. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%
17/F vagyok én sem járok bulizni egyszerűen nem találok olyan társaságot akikkel jól érezném magam... az egyik társaság az olyan, nagyon "arcoskodó" nagyképű srácokból áll a másik minden szombaton matt részegre issza magát, a harmadik meg nem jár el szórakozni... az meg nem buli hogy elmegyek egy helyre, leülök iszok egy-két sört aztán hzamegyek...
2009. ápr. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

Utolsónak: Ezt te sem gondolod komolyan, ugye? :D

Ezek szerint a szórakozóhelyre csupa idióta meg k*rva jár?


A kérdésre is válaszolva: Hát...nem mondom, hogy nem normális, csak nagyon "furcsa". A saját ismerős körömből kiindulva: aki sosem járt szórakozóhelyre, az elég "gázos" csaj, semmi életkedv, semmi vidámság, amolyan szomorúszűz anyucikedvencei. Persze nem ismerlek, hogy te milyen vagy!

2009. ápr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy gáz. én 23 éves vagyok (nő), de már én sem járok el bulizni a szó hagyományos értelmében, egyszerűen nem vonz, és már nem bírom a másnaposkodást. illetve az zavar nagyon, hogy a legtöbb diszkóban csak mattrészegen fetrengő, visítozó tinket, ostoba partymacákat meg menőcsávókat látni. ebben meg aztán semmi szórakoztató nincs. ja, és azzal a fajta zenének nem nevezhető valamivel ki lehet üldözni a világból, ami ezeken a helyeken szól. sokkal jobban kedvelem azokat a baráti összeröffenéseket, amikor egyikünk másikunknál összegyűlünk, elsörözgetünk, röhögcsélünk. egy zenés kocsmába, ahol van egy kis tánctér, azért szívesen elmegyek a mai napig, de azt sem túl sűrűn.

mondjuk azért arra érdemes lenne vigyáznod, hogy a társasági életből ne maradj ki, különben besavanyodsz.

2009. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
98%

Csupa relatív dolog. Kinek mi a normális? Kinek mi egyátalán a szórakozás?


Nekem például egy disco nem szórakozási lehetőség. Voltam, próbáltam, de nem az én világom, hogy rajtam taposnak, akkora a tömegnyomor, nyakon burítanak, vadidegen srác jött oda és se szó se beszéd elkezdett puszilgatni. De például szeretek színházba, moziba járni. Gyakran beülünk barátnőkkel egy-egy kávéra, sütire. Szívesen járok dumaszínházos estre is. Nekem ez jelenti a szórakozást. Szóval az nem baj, ha nem jársz diszkóba. A gond szerintem ott kezdődik, ha nem jársz el sehova.

2009. ápr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Én is pont ilyen vagyok, nem járok el ilyen helyekre. Úgyis tudom, mi folyik az ilyen diszkókban, meg klubokban, és köszönöm, ezekből nem kérek.


És a 18:26-os válaszolóval teljesen egyetértek!

2009. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem én is: nem baj.

Diszkóba sose jártam, nem tetszett, és a zene sem felel meg az ízlésemnek, szóval jobban szeretem a házibulit.

24éves vagyok, 15-19éves koromig heti 2 szer, majd heti egyszer, és 23éves koromtól megint heti 2x buliztam-----házibulik, néhány baráttal, de ugy egy éve erre sem vágyom, kielégíti az összes társaságigényem a férjem, a nagyszüleim, és a munkám.

2009. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!