Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gáz, ha szeretek egyedül...

Zsóc kérdése:

Gáz, ha szeretek egyedül szórakozni?

Figyelt kérdés
Régen jártam haverokkal, de mostanában nem jön senki velem. Egyszer csak jön egy érzés, hogy inni akarok, és zenét hallani. Eléggé konkrét zenei stílusom van tehát mindig ugyanoda járok. Imádok táncolni és csajozni. Félek, hogy előbb utóbb megvetnek a lányok, hogy mindig másnál próbálkozok :S
2010. aug. 23. 05:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gaz. Ha ezt szereted akkor csinald ezt! En is el szoktam menni egyedul bulizni neha.
2010. aug. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is egyedül szórakozom. Ha nem kellesz egy lánynak, nem vethet meg azért, mert másnál is próbálkozol. A legjobb egyedül csajt felszedni.
2010. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
=D akkor nem vagyok egyedül? :D ez jó =D néha én is jobban szeretek egyedül bulizni =D azt hittem velem van a gond =D de csajozni mindig egyedül szeretek. :)
2010. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!