Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedül menni fel szórakozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnnyboy26 kérdése:

Egyedül menni fel szórakozni? Lehet úgy?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 26 éves srác vagyok, és a haverjaim általában már komoly barátnővel rendelkeznek, így egyre inkább nem tudok magammal rángatni senkit a péntek/szombat este bulikba. Általában buli előtti igényesebb "alapozó" kocsmákba járunk. A discot csak ritkán látogatom.

És még valami: eddigi korom alatt sosem sikerült becsajozni se alapozó helyen, se buliban. Mondjuk ennek az alapvető oka bennem keresendő, mert pl. a tavalyi egész évben kb 3-4 lányhoz mertem odamenni, akkor is ittas állapotban... elég bátortalan vagyok, pedig legalább erős közepesen nézek ki, kondizok, szolizok, stb.


Szóval most ott vagyok, hogy fel szeretnék menni alapozó kocsmákba, de nincs senki aki velem jönne! Szerintetek mi a jó taktika?


2011. febr. 4. 23:25
1 2
 1/13 anonim válasza:
hát ha részegen is bátortalan vagy ott elég nagy gondok vannak.... komolyan a lányok nem esznek meg! ne fééélj :)
2011. febr. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

"hát ha részegen is bátortalan vagy ott elég nagy gondok vannak.... komolyan a lányok nem esznek meg! ne fééélj :)"


Hát igen, csak az a helyzet, hogy eddig MINDEN barátnőm a chat.hu-ról, vagy iwiw-ről lett, élőben sosem ismerkedtem. Így ez ügyben a 14 évesek szintjén vagyok. Azt sem tudom mit kell mondani egy 18-25 éves lánynak, ha odamegyek hozzá: "helloka, mit iszol?"...

2011. febr. 4. 23:35
 3/13 anonim ***** válasza:
Én mennék veled szívesen! :p
2011. febr. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"Én mennék veled szívesen! :p"


Nos, ha békéscsabai vagy, akkor állok elébe! :)

2011. febr. 4. 23:38
 5/13 anonim ***** válasza:

Hááttööö... Nem éppen. :D A közelében sem vagyok. Ajj, pedig jó lett volna, velem sem akar eljönni senki szórakozni, mert "születésnapi bulin leszek", meg "meghúztak fizikából, tanulnom kell"...

-.-

2011. febr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kár, pedig van kecóm, előtte "alapoztunk" volna, majd utána fel a városba :)
2011. febr. 4. 23:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen csábító ajánlat, nem önszántamból, de vissza kell utasítanom. :(

Az alapozás alatt inkább meg sem kérdezem, mit értesz ebben az esetben, főleg, hogy szóba került, van kecód. :D

2011. febr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát, vagy két-két liter nagyon jófajta száraz vörös és félédes fehér pinceborom, egy üveg jim beam, egy üveg törley, két üveg maximilian... :) Amúgy annyira azért nem vagyok iszós :)
2011. febr. 4. 23:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Á nem. :D

Jim Beam *-* Azt szeressük. :D

Amúgy mi a baj azzal, hogy egyedül kell menj? Hát ha egyedül, akkor egyedül.

Amúgy a lányoktól nem kell félni, nem esznek meg.

2011. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"Amúgy mi a baj azzal, hogy egyedül kell menj? Hát ha egyedül, akkor egyedül.

Amúgy a lányoktól nem kell félni, nem esznek meg."


Nem fog nekik feltűnni, hogy egyedül vagyok? Attól félek azt gondolják, hogy "ez egy lúzer srác, egyedül ült a pultnál, na hagyjuk."


Ha egy lány egyedül van (szinte kizárt) akkor talán talán még csak oda mernék menni. Bár akkor sem tudom mit mondanék. De általában a lányok 3-6-os csoportokban jönnek, ülnek stb., egy ilyen csoport engem meg úgy szétszedne, mint foxi a lábtörlőt, szóval...

2011. febr. 5. 00:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!