Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyedül menni fel szórakozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Johnnyboy26 kérdése:

Egyedül menni fel szórakozni? Lehet úgy?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 26 éves srác vagyok, és a haverjaim általában már komoly barátnővel rendelkeznek, így egyre inkább nem tudok magammal rángatni senkit a péntek/szombat este bulikba. Általában buli előtti igényesebb "alapozó" kocsmákba járunk. A discot csak ritkán látogatom.

És még valami: eddigi korom alatt sosem sikerült becsajozni se alapozó helyen, se buliban. Mondjuk ennek az alapvető oka bennem keresendő, mert pl. a tavalyi egész évben kb 3-4 lányhoz mertem odamenni, akkor is ittas állapotban... elég bátortalan vagyok, pedig legalább erős közepesen nézek ki, kondizok, szolizok, stb.


Szóval most ott vagyok, hogy fel szeretnék menni alapozó kocsmákba, de nincs senki aki velem jönne! Szerintetek mi a jó taktika?


2011. febr. 4. 23:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

De édes, tényleg megrekedtél egy 15 éves szintjén ezzel. :)

Hát figy. Odamész. Köszönsz. Leülsz az a csaj mellé, akit a legszimpibbnek találsz. Majd kicsit félrevonod, hogy csak veled foglalkozzon. Megkérded, inna-e valamit. (ezt nem muszáj, egyesek nem szeretik, ha ezt kérdezik) Megdicséred, hogy szép a haja/szeme/ruhája, bókolj neki, ha elpirul, lesüti a szemét, akkor te is bejössz neki. Ha flegma, hagyd a francba, Az a legjobb, ha ő is nekiáll bókolgatni. Innen meg már megy. Jöhetnek a hol laksz?, mi a foglalkozásod?, egyéb sablonkérdések, de figyelj, hogy ne legyél unalmas, viccelődj, de ne erőltetetten.

Azért ezt írom, mert nekem ez bejönne. =)

Aztán hívd el a többitől, beszélgess vele, flörtölj.

2011. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szép álmokat, Casanova! ;p
2011. febr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
No ebből énis tanultam valamit borsó :D
2011. febr. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!