Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális az, hogy nem szeretek...

Normális az, hogy nem szeretek eljárni szórakozni?

Figyelt kérdés
Szeretek elmenni egy jó étterembe vagy pl. sétálni a parkba vagy az állatkertbe, de diszkóba, klubokba stb helyekre nem megyek. Sosem iszom. Baj, hogy sosem megyek szórakozni ilyen helyekre?
2009. ápr. 9. 17:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%

En is pont ilyen vagyok. 16 eves lany, es hiaba hivnak a haverjaim bulizni, altalaban inkabb itthon ulok es megnezek egy filmet vagy barmi mast. Engem se vonz, es aztmondjak, hogy majd megbanom ha nagyobb leszek, de szerintem nem banom meg, majd esetleg ha akkor lesz kedvem menni, megyek akkor. Egyebkent pedig, nekem olyan a barati korom akik altalaba mindig mennek valahova bulizni. Ugyhogy nem ertek egyett azzal a valaszoloval aki ezt irta : "...aki sosem járt szórakozóhelyre, az elég "gázos" csaj, semmi életkedv, semmi vidámság, amolyan szomorúszűz anyucikedvencei." Pl. en total nem ilyen vagyok. Nem azert mondom, de tenyleg. Altalaban mindig vidam vagyok, sok baratom van, es igenis szeretem/elvezem az eletet. Ugyhogy ez nem mindenkinel van igy. Csak a bulik az amiket annyira igazan nem birok. :)


Udv. Hilary

2009. ápr. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, a hiba nem benned van szerintem. Én is mindig "otthon ülős" ember voltam,vagyok. Már tini koromban sem igazán szerettem elmenni a "kötelező" bulikra. Életem során jó ha 2 litert ittam:-) Én úgy gondolom, hogy akik alig várják hogy jöjjön a szombat és szétcsaphassák magukat elég jellemtelen emberek többnyire, hatalmas egóval megáldva(tisztelet a kivételnek). Én is szeretem a zenét, sőt vájtfülűnek tartom magam. De 20 év múlva is szeretném hallani ugyanis a klubok hangrendszerei rendesen gyilkolják ám a fület.
2009. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Szerintem sem gáz. Én 26 és fiú vagyok, de talán, ha 2x voltam ilyen helyen eddig és semmi értelme. Ellenben nem feltétlen vagyok otthonülős, úgyanis a bulikon kívül is van élet, ezeregy hely van, ahova el lehet menni kiránduláson át az éttermekig, koncerten át a kiállításokig. Én személy szerint sokkal többre értékelem az olyan embereket, akik értelmes dolgokkal töltik az életüket és nem a buli,buli,buli jelenti csak a kikapcsolódást.

A kérdés feltevőjének, ha van kedve, szívesen megismerném, mert tényleg kevés normális lánnyal lehet találkozni. (26/FF)

2009. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Jó, hogy így állsz a dologhoz utolsó válaszoló. Azt tapasztalom, hogy a kortársaink többsége ezzel nem így van és képesek ilyen miatt kinézni az embert. Néha úgy néznek rám, hogy mint, aki másik bolygóról jött. Nem tudom, hogy miért nehéz elfogadni, ha valaki a diszkózás, klubozás nem elégít ki. Nekem az inkább nyűg, mint szórakozás.
2009. ápr. 27. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!