Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hová lehet eljárni szórakozni,...

Hová lehet eljárni szórakozni, ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 vagyok és a szabadidőm 96%-át egyedül töltöm, mert:


1:Kisvárosban lakom egy olyan megyében ahol korlátozottak a lehetőségek szórakozás szempontjából (érthetőbben: SEMMI SINCS.)

2:A legtöbb hely nem felel meg az igényeimnek, amik valójában alább mennének, ha olyan emberekkel mennék el akik... ebből jön a 3-as pont

|

V

3:Iszonyatosan kevés ember köt le, a legtöbb ember akivel találkozom:

-egy unalmas alak

-túlzásba viszi az idiotizmust

-paraszt(igen, akcentus is)

-nálam 30 évvel idősebb

-megkeseredett

-céltalan


Életvidám emberekre van szükségem, akik beindítják a fantáziám, megmozgatják a képzeletem, energiát, kreativitást adnak át. Igen találtam már ilyeneket, nem csak képzelgek vagy idealizálok, többször meghívtak már, de ők mind nagyvárosokban laknak, aktív szociális életet élnek, bárokba, kávéházakba járnak, bulikba...

Akárhogy próbálom nem tudom pozitívan nézni azt, hogy én mindebből kimaradok, csak azért mert máshová születtem.

Nem-beszélve a szexualitásról.. igénylem, de nem találok olyan nőket akikkel pusztán élvezetből szeretkezhetnék és kölcsönösen szeretnénk egymást, anélkül hogy bármiféle címeket aggassunk magunkra (pl járás, házasság stb), nem értem hol van a kalandvágy, helyes, magas srác vagyok, fogékony vagyok a művészetekre, szeretem a komolyzenét, de mindezek mellett szinte bármilyen kalandban benne lennék, mégis a hétvégéimet egyedüllétben tengődve töltöm..


2012. febr. 3. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen voltam fiatalabb koromban, mint te, bár én lány vagyok, de ugyanezek jelentettek problémát nekem is, ugyanilyen igényeim voltak.

A megoldás csakis a költözés. Én is így tettem, felköltöztem Bp.-re.

2012. febr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ma 19:08


És utána hogyan alakultak a dolgok?

2012. febr. 3. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jól, szereztem gyorsan barátokat, az első munkahelyemen lett három jó barátnőm is, az egyikükkel, és az ő társaságával hosszú évekig eljártunk bulizni, meg persze bulin kívül is voltak jó kis programok, a másik kettő nem volt bulizós típus, de velük is rendszeresen csináltam/csináltunk programokat. Ők a mai napig jó barátnőim, mind a hárman. Az egyikük nagyon fogékony a kultúra iránt, vele sokat jártam moziba, kiállításokra, kirándulni, rajta keresztük is megismertem jó néhány embert, az egyikük az én barátnőm is lett.

A másikuk aki nem volt bulizós ő meg csak szimplán jó fej, értelmes, komoly gondolkodású nő. Aztán volt több munkahelyem is, olyanok, ahol főleg fiatalok dolgoztak, mindenhol megismertem aranyos, normális embereket, de velük nem lett tartós a barátság, de amíg tartott eljártunk mindenhová, bulizni is, plázázni, csak úgy sétálni, strandra is, beülős helyekre, koncertre.

De az első munkahelyem révén lettek igazi, tartós barátságaim (3 fő), olyan emberek, akik társaságára mindig is vágytam, illetve rajtuk keresztül ismertem meg + egy barátnőt. Tehát összesen 4.

A többi barátság ápolására nem is lett volna időm, nyilván lehetett volna, sok értékes embert ismertem meg, de arra már nincs se energia, se idő, hogy a többiekkel is legyek.

Plusz még van egy férfi is, aki tényleg barát. Nagyon becsülöm, kedvelem őt. Tehát összesen öten. De jó ismerősök is mindig körülvettek.

2012. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A te esetedben tényleg csak az segít, ha elköltözöl nagyvárosba, de Pestet ajánlom neked a szavaid alapján. Én 18 éves koromba elköltöztem egy nagyvárosba, ott voltam fősulis meg koleszos, jártunk bulikba, utána laktam Kecskeméten egy évet, utána Pesten is laktam másfél évet, ott lett munkahelyem, ami azóta már megszűnt, jó volt Bp, de elég volt, meguntam a nagyvárosi pezsgést, s most visszaköltöztem abba a kisvárosba, ahol a szüleim is laknak, s nekem most ez a jó, egy idő után szerintem megunni a nagyvárosi nyüzsgést, legalábbis nekem elegem lett a büdös és zajos Bp-ből, persze vannak ott jó és szép helyek is, de nekem szép volt, elég volt, most 25 évesen inkább csendes és nyugodt helyre vágyom, mint ami itt van!


25/N

2012. febr. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na, mondjuk azért olyan sokra lányok terén ne számíts. Mármint kötetlen, laza kapcsolatokra. Persze lehet, hogy szerencsével jársz, vagy tényleg annyira helyes, hódító fiú vagy, de azért még a bulizós, nagyvárosi lányok sem igen rajonganak a szexkapcsolatokért. Minden lányt, akár komolyabb, csendesebb, akár partiarc, a stabil párkapcsolat boldogít, lehetőleg minél hamarabb eljegyzéssel. Persze kivételek vannak. Én is bulizós éveimben sokat flörtöltem fiúkkal, meg táncoltam vadidegenekkel diszkókban, de egyikkel sem volt nemhogy egyéjszakás kapcsolatom, de rövid távú sem. Volt persze olyan kapcsolat az életemben, ami sajnos nem volt hosszúéletű, de nem diszkós ismeretség, és nem is úgy indult, hogy csak kaland. Én akkor is arról ábrándoztam, hogy mi leszünk egymásnak az igazi, összeköltözünk rövidesen, és ő majd feleségül vesz.
2012. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hol laksz? Mert én is 18 vagyok, csak lány.. s ugyanilyen problémám van. Az én barátaimmal meg sehová sem tudok elmenni, mert hétvégente hazamennek (kolisok), meg nem engedik őket.. :/ Vagy pedig nem itt laknak.

Ha gondolod, írhatsz privit. :))

2012. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!